chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві та області оголошено штормове попередження

01 квітня 2013 о 11:02

На сьогодні по Києву і Київській області оголошено штормове попередження.

Як прогнозує Гідрометцентр, сьогодні вдень в області очікуються грози. На дорогах – ожеледиця. Вранці — туман, видимість 200-500м.

Температура повітря вдень у Києві +10-12 ° С, в області — +11-13 ° С.

До слова, у Київській міській державній адміністрації рекомендують мешканцям столиці у разі раптової повені якнайшвидше зібрати предмети першої необхідності, зберігати спокій, піднятися на височину і чекати допомоги.

9 липня

Інші дати
Народився Михайло Слабченко
(1882, м.Одеса - 1952) – український історик і правник. Автор 13 праць і понад 200 статей, присвячених майже всім  періодам історії України виданих українською, російською, німецькою та ін. мовами.  
«Де б я не був, в яких би умовах не перебував, я завжди служив науці. І дещо для науки я зробив. Я поклав підвалини для історії українського права періоду Гетьманщини, я відкрив економічну історію України, я побудував нову історію України. Що гірше, що краще, з більшими чи меншими помилками, але це було мною зроблено». (Михайло Слабченко)
Розгорнути