chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройде екофестиваль Три дні в саду

18 квітня 2013 о 14:33

З 19 по 21 квітня в київському ботанічному саду ім. Гришка відбудеться фестиваль Три дні в саду.

Територію розділять на тематичні зони, в яких будуть проводити майстер-класи, концерти та кіноогляди.

Відвідувачі зможуть подивитися, як печеться органічний хліб, і спробувати продукти Органічної Ферми Майбутнього, послухати лекції про здорове харчування, запустити повітряних зміїв і китайські ліхтарики, скуштувати страви на вуличному фуд корті, подивитися експозиції садових скульптур та дизайнерських велосипедів, подивитися кіно про кохання під зоряним небом, послухати концерти груп Крихітка і Pianoby.

Також на фестивалі можна буде відвідати майстер-клас з флористики, садівництва, різних технік розпису батиком, створення виробів, кавової анімації і гончарної майстерності.

17 січня

Інші дати
Народився Іван Труш
(1869, с. Висоцьке Львівська область – 1941) - український живописець-імпресіоніст, майстер пейзажу і портретист, мистецький критик і організатор мистецького життя в Галичині.
«Нам треба стояти… ногами на нашій землі, головою бути в Європі, а руками обхоплювати якнайширше справи української нації» (Іван Труш)
Розгорнути
Народився Григорій Епік
(1901, с.Кам'янка Дніпропетровської обл. - 1937) - український письменник, перекладач. автор повісті "Восени", романів "Без грунту", "Перша весна".
Розгорнути

Новини Дивитися всі