chrome firefox opera safari iexplorer

У середу в Україну повертається спека

27 травня 2013 о 14:43

З середи, 29 травня, в Україні встановиться переважно суха і спекотна погода.

Про це сьогодні, 27 травня, повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

«З 29 травня на території України очікується переважно суха погода з температурою до 33 градусів. У західних областях температура підвищиться до 21-26 градусів, на півдні та сході до 30-33, на решті території 25-30 градусів тепла», — сказав він.

Він зазначив, що така погода протримається до кінця поточного тижня, буде мало опадів.

Кульбіда також заявив, що 27-28 травня практично у всіх регіонах України, за винятком півдня і сходу, пройдуть короткочасні грозові дощі, на окремих територіях вони будуть з градом і супроводжуватися сильним вітром. Температура в ці дні становитиме в західних областях 13-18 градусів, на півдні та сході — 25-29, на решті території — 19-24 градусів вище нуля.

За словами директора Укргідрометцентру, на початку наступного тижня 2-4 червня в Україні також буде переважно суха погода, температура на заході країни підніметься до 26 градусів, на сході — до 33, на решті території до 30 градусів вище нуля.

Як повідомлялося, раніше синоптики повідомили, що це літо буде спекотнішим, ніж попередні.

Розділи: Довкілля

1 серпня

Інші дати
Іван Горовий
1921 – український скульптор. Роботи: скульптура «Мир» на станції метро «Дніпро»; обеліск на Савур-могилі; пам’ятник футболістам київського «Динамо» – учасникам «Матчу смерті».
Розгорнути
День пам'яті Івана Сірка (1605 (1610) – 1680)
Іван Сірко – легендарний кошовий отаман Запорозької Січі й усього Війська Запорозького Низового. Здобув перемогу в 65 битвах. Герой багатьох українських пісень і казок. Після своєї смерті вважався характерником.
«Чи то вихор в чистім полі Порох-куряву здіймає, Чи Сірко – козак славетний З запорожцями гуляє?» (Українська народна пісня)
Розгорнути
Народився Олександр Копиленко
1900, м. Красноград, нині  Харківська область - 1958) - український письменник, педагог, критик. Автор книжок «Кара-Круча», «Буйний хміль», «Іменем українського народу», «Дуже добре», «Десятикласники».
Розгорнути