chrome firefox opera safari iexplorer

Експерти: понад 50% української молоді бажає виїхати за кордон

11 липня 2013 о 14:00

Щороку кількість охочих виїхати за кордон, зокрема, в Західній Україні, збільшується на понад 10%. Більшість — це молодь та студенти. Вже зараз у польських вишах кількість українських студентів зрівнялась з поляками. —

Прогнози експертів невтішні: кількість молоді, яка виїжджатиме за кордон на навчання та роботу, лише збільшуватиметься.

«В Україні молоді люди не бачать для себе ні перспективи кар’єрного росту, ні можливості отримувати нормальну зарплату, що відповідала б їх кваліфікації», – коментує тенденцію директор Міжнародного інституту освіти культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська.

Експерти говорять: ситуація загрозлива, адже понад 50% української молоді планує виїхати за кордон. Якщо так буде й надалі, то вже незабаром в Україні виникне небачена криза кадрів. Жодної статистики, скільки ж студентів навчається за кордоном, в Україні немає, а отже, визнають фахівці, і проблеми офіційно не існує.

Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі