chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні розпочне роботу оновлений фунікулер

16 жовтня 2013 о 12:56

Сьогодні після регламентних ремонтних і випробувальних робіт оновлений фунікулер знову почне курсувати від Поштової площі до Володимирської гірки. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Відтепер вагончики фунікулера будуть білими із синім дахом і смугою знизу. Крім того, КП «Київпастранс» власним коштом оновив інформаційні таблички при вході/виході з дубляжем інформації англійською мовою у вестибюлях та поблизу кас фунікулера.

Основні ж ремонтні роботи фунікулера проводило ПАТ «Київський завод електротранспорту», яке за результатами проведених відповідних конкурсних торгів було визначено переможцем.

Так, публічне акціонерне товариство виконало ремонт гальмівної, гідравлічної систем та механізмів, заміну коліс, ремонт тягового приводу, пантографів, каркасів кузовів вагонів, ремонт зовнішньої та заміну внутрішньої обшивки, ремонт механічного, електричного та електронного обладнання, систем захисту, сигналізації та зв’язку тощо.

Загалом роботи було виконано на суму 430 тис. грн.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Суспільство

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути

Новини Дивитися всі