chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в Києві відкриється Міжнародний фестиваль «Київ Мьюзік Фест»

01 жовтня 2013 о 13:33

ХХIV Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест – 2013» проходитиме 1–6 жовтня ц.р. у Києві, передає УНН з посиланням на прес-службу Мінкультури.

Фестиваль покликаний пропагувати та популяризувати сучасну професійну музику, виводити найвищі здобутки національного музичного мистецтва у світовий мистецький простір.

Фестивальні концерти відбуватимуться у:
— колонному залі імені М.В.Лисенка Національної філармонії України;
— залі Національної академії мистецтв України;
— концертній залі Національної спілки композиторів України (вхід вільний);
— великому та малому залах Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського (вхід вільний);
— концертній залі будинку звукозапису Національної радіокомпанії України (вхід вільний);
— храмі Св.Василя Великого (вхід вільний).

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Новини культури

11 серпня

Інші дати
11 серпня відзначають:
  • День будівельника.
  • День працівників ветеринарної медицини.
Розгорнути
Народився Валентин Бакуль
(1908, с. Чернишівка, нині с. Слобідка Вінницька область – 1978) – український вчений-матеріалознавець, організатор науки і виробництва. Розробки Інституту надтвердих матеріалів, яким керував Бакуль до 1977, лягли в основу створення кількох алмазних заводів, у тому числі в Україні — Полтавського, Львівського, Бориславського. Інститут надтвердих матеріалів НАН України носить його ім’я.
«Мало нас, та се - дарма, Міцна віра рушить скали. Тим загибелі нема, Кому світять ідеали!» (Павло Грабовський)
Розгорнути
Народився Віктор Положій
(1949, с. Старозінів, Сумська область – 2004)український письменник-фантаст. Автор збірки оповідань «Щось негаразд…», «Сонячний вітер», роману «Попіл на рани», повісті «Жив-був Іван» та інших.
Розгорнути