chrome firefox opera safari iexplorer

Визначено чемпіонів України з регбі

14 жовтня 2013 о 13:55

Чемпіоном України з регбі-15 став харківський клуб «Олімп». У другому фінальному матчі він обіграв команду «Кредо-1963». Про це повідомив «Укрінформ» з посиланням на прес-службу «Олімпу». 

В другому фінальному матчі, який приймали харків’яни, вони перемогли одеситів із рахунком 26:8. 

Перший матч проходив 30 вересня в Одесі. Він закінчився нічиєю — 18:18. 

Валерій Кочанов, головний тренер «Олімпу», сказав після матчу, що гра вийшла хороша і динамічна. На його думку гра сподобалася всім і ніхто не пошкодував із глядачів, що прийшов на стадіон. 

«Хлопці-молодці, виконали установку на гру повністю», — сказав він. 

За словами Олега Косарєва, півзахисника харківського клубу, в першому матчі він і його товариші по команді недооцінили одеситів. Він відмітив, що після того матчу «Олімп» працював над помилками і в другому матчі харків'яни вийшли, щоб перемогти і у результаті добилися свого.

15 квітня

Інші дати
15 квітня відзначають:
  • День працівників кримінального розшуку України.
  • День фахівця з радіоелектронної боротьби.
Розгорнути
Вадим Стеценко
1914 – український композитор, скрипаль, один із засновників української скрипкової школи.
Розгорнути
Аристарх Терниченко 
1886 – український агроном, економіст і громадський діяч. Видавець першого українського сільськогосподарського часопису «Рілля». Міністр землеробства УНР
Розгорнути
Народився Георгій Береговий
(1921, с. Федорівка Полтавська область – 1995) – льотчик-космонавт СРСР, двічі Герой Радянського Союзу. 26-30.10. 1968 здійснив космічний політ на космічному кораблі Союз-3.
Гетьте, думи, ви хмари осінні! То ж тепера весна золота! Чи то так у жалю, в голосінні Проминуть молодії літа? Так! я буду крізь сльози сміятись, Серед лиха співати пісні, Без надії таки сподіватись, Буду жити! Геть, думи сумні! (Леся Українка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі