chrome firefox opera safari iexplorer

Гришко образився на Львів і пообіцяв ніколи там не співати

23 грудня 2013 о 10:54

Народний артист України Володимир Гришко заявив, що більше ніколи не буде виступати у Львові.

Про це співак повідомив в ефірі телепередачі «Козирне життя» на телеканалі ICTV.

«Я хочу зробити серйозну заяву: ніколи голос Гришка не пролунає у Львові!», – заявив народний артист.

Причиною такої заяви стала образа співака на львівський Євромайдан, через кампанію якого Гришку довелося скасувати концерт у львівській філармонії. Згодом не відбувся концерт у Трускавці.

В інтерв’ю ICTV Володимир Гришко розповів, що його звинувачували у виступі на так званому антимайдані. «Казали навіть, що я співав для тих, хто розганяв Євромайдан!», – додав співак.

Нагадаємо, напередодні концерту активісти львівського Євромайдану пообіцяли завадити Гришку виступити у Львівській філармонії. Причиною такого рішення львівської громади став недавній виступ Володимира Гришка на проплаченій сцені «антиєвромайдану», яку тенор назвав «святою», а також його підтримка гальмування євроінтеграції.

Після цього Гришко скасував концерт.

Джерело: Вголос
Розділи: Новини культури

22 липня

Інші дати
Народилася Милиця Симашкевич
(1900, м.Кам’янець-Подільський – 1976), українська художниця театру і кіно («Коліївщина», «Наталка Полтавка», «Багата наречена», «Кармелюк», «Вершники», «Кубанці», «Майська ніч».  
«Художник повинен бути в своїх творах дзеркалом громади, але дзеркалом високої ціни, в котрому б одбивалась жизнь правдива, добре спорядкована й згрупована, освічена вищою ідеєю.» (Іван Нечуй-Левицький).
Розгорнути