chrome firefox opera safari iexplorer

У новорічну ніч метро в Києві працюватиме на годину довше

30 грудня 2013 о 12:11
Комунальне підприємство «Київський метрополітен» продовжило роботу в ніч із 31 грудня на 1 січня на одну годину до 1:00. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації.

Таке рішення ухвалив департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Крім того, 31 грудня з 20:00 Київський метрополітен збільшить кількість поїздів на лініях метрополітену.

Також з 20:00 31 грудня «Київпастранс» і комунальна служба перевезень Київміськадміністрації збільшать кількість рухомого складу на маршрутах громадського наземного транспорту.

У ніч на 1 січня до 02:00 буде продовжена робота автобусів загального користування й тих, які працюють у режимі маршрутного таксі, а також трамваїв і тролейбусів.

У повідомленні йдеться, що робота першої зміни громадського транспорту вранці 1 січня розпочнеться відповідно до графіка вихідного дня.

Державна служба з надзвичайних ситуацій заявляє про те, що її підрозділи будуть переведені на посилений режим служби протягом новорічних свят.

 

Розділи: Суспільство

13 травня

Інші дати
Народився Володимир Підпалий
(1936,  с. Лазірки Полтавської обл. - 1973) - український поет, видавець. Автор збірок "Зелена гілка", "Повесіння", "В дорогу", "Вишневий цвіт", "Поезії", книжки для дітей "Кожна бджілка - немов лічилка".
Розгорнути
Народився Панас Мирний (Рудченко)
(1849, м.Миргород, Полтавська область - 1920) — український письменник, фольклорист, публіцист, громадський і культурний діяч. Автор романів «Хіба ревуть воли як ясла повні?», «Повія», п»єси «Лимерівна», повістей «Лихі люди», «Голодна воля».
«Земля, як хороша молода дівчина, сором'язливо спускала з свого тіла димчату сорочку ночі і відкривала своє пишне лоно. Сонце обливало його рожевим світом, цілувало тисячами своїх гарячих іскорок, гріло-пестило теплом свого проміння… Прокинулось усе.» (Панас Мирний).
Розгорнути

Новини Дивитися всі