chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд у 2014 році запланував знищити українське радіо та регіональне телебачення — Микола Томенко

26 грудня 2013 о 10:46

«Виходячи з проекту бюджету на 2014 рік, який подав уряд Азарова можна зробити висновок, що у наступному році уряд запланував знищити українське радіо та регіональне телебачення», – про це наголосив Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

Такий висновок виходить з того, що відсутня стаття оплати послуг Концерну РРТ, «Укртелекому» та провайдера цифрових мультиплексів ТОВ «Зеонбуд» з трансляції передач державних мовників. Згідно інформації наданої Комітету Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, йдеться про суму у 171 мільйон гривень. Це без урахування кредиторської заборгованості близько 60 мільйонів гривень, з якою Державний Комітет телебачення і радіомовлення завершує нинішній рік.

Микола Томенко вважає, що такі прогалини у проекті бюджету можуть призвести до катастрофічних наслідків для інформаційної безпеки держави, адже з ефіру будуть вимкнені передачі Національної телевізійної компанії України, Національної радіокомпанії України та обласних державних телерадіокомпаній.

«На жаль, у нинішньому році ми вже мали прецедент, коли через відсутність бюджетного фінансування були вимкнені усі три програми Національної радіокомпанії України і Уряду довелося в екстреному порядку вирішувати проблему», – зауважив Голова Комітету з питань свободи слова та інформації.

Тому Микола Томенко звернувся до Прем’єр-міністра України з вимогою передбачити фінансування трансляції радіо та регіонального телебачення у Державному бюджеті 2014 року.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

7 грудня

Інші дати
Народився Микола Устиянович
(1811, м. Миколаїв, Львівська область – 1885) – українського письменника і громадського діяча. Окремі його вірші ««Верховино, світку ти наш», «Гей, браття опришки» стали українськими народними піснями.
Розгорнути
Народився Микола Вороний
(1871, м.Дніпропетровськ - 1938) - українського поета, громадсько-політичного діяча, театрознавця, перекладача. У 1917 р. був одним із засновників і режисерів Українського національного театру. Автор поетичних збірок «Ліричні поезії», «В сяйві мрій», поеми «Євшан-Зілля».
Розгорнути
Народилася Катерина Білокур
(1900, с.Богданівка, Київська область – 1961) – українська художниця-самоучка, майстер українського народного декоративного живопису. Автор картин «Півонії», «Богданівські яблука», «За селом», «Натюрморт», «Хата в Богданівці», «Гай», «Колгоспне поле» та ін.
«Як би ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!» (Пабло Пікассо про Катерину Білокур)
Розгорнути