chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд у 2014 році запланував знищити українське радіо та регіональне телебачення — Микола Томенко

26 грудня 2013 о 10:46

«Виходячи з проекту бюджету на 2014 рік, який подав уряд Азарова можна зробити висновок, що у наступному році уряд запланував знищити українське радіо та регіональне телебачення», – про це наголосив Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

Такий висновок виходить з того, що відсутня стаття оплати послуг Концерну РРТ, «Укртелекому» та провайдера цифрових мультиплексів ТОВ «Зеонбуд» з трансляції передач державних мовників. Згідно інформації наданої Комітету Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, йдеться про суму у 171 мільйон гривень. Це без урахування кредиторської заборгованості близько 60 мільйонів гривень, з якою Державний Комітет телебачення і радіомовлення завершує нинішній рік.

Микола Томенко вважає, що такі прогалини у проекті бюджету можуть призвести до катастрофічних наслідків для інформаційної безпеки держави, адже з ефіру будуть вимкнені передачі Національної телевізійної компанії України, Національної радіокомпанії України та обласних державних телерадіокомпаній.

«На жаль, у нинішньому році ми вже мали прецедент, коли через відсутність бюджетного фінансування були вимкнені усі три програми Національної радіокомпанії України і Уряду довелося в екстреному порядку вирішувати проблему», – зауважив Голова Комітету з питань свободи слова та інформації.

Тому Микола Томенко звернувся до Прем’єр-міністра України з вимогою передбачити фінансування трансляції радіо та регіонального телебачення у Державному бюджеті 2014 року.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути