chrome firefox opera safari iexplorer

Журі обрало фіналістів національного відбору «Євробачення-2014»

09 грудня 2013 о 15:40

7 грудня в ефірі Першого національного відбувся попередній етап національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення-2014», під час якого журі обрало двадцять фіналістів. Про це повідомляє Телекритика з посиланням на прес-службу каналу.

21 грудня двадцять визначених виконавців у фіналі національного відбору у прямому ефірі Першого Національного будуть змагатися за право представляти Україну на міжнародному конкурсі «Євробачення-2014» в Данії.

Обирало двадцятку фіналістів журі, до складу якого увійшли музичний продюсер Першого національного Владислав Багінський, український композитор і продюсер Михайло Некрасов, шоумен і радіоведучий Женя Фешак та програмний директор каналу RuMusic Володимир Козлов.

На участь у попередньому відборі надійшло понад півсотні заявок. Серед учасників прослуховування були відомі в Україні виконавці і співаки-початківці. Одразу після оголошення відбулася церемонія жеребкування, під час якої фіналісти національного відбору обрали порядкові номери виступів.

Фіналісти виступлять 21 грудня в ефірі Першого національного у такому порядку:

1 — дует «Анна-Марія»

2 — Роман Полонський

3 — ULI RUD

4 — Марієтта

5 — Стас Шурінс

6 — Анатолій Шпарьов

7 — Наталя Валевська

8 — Ліза Вассабі

9 — Володимир Ткаченко

10 — Шаніс

11 — Вікторія Петрик

12 — Євген Літвінкович

13 — гурт «НеАнгели»

14 — Ілларія

15 — Таня Ширко

16 — Таня Берк

17 — Марія Яремчук

18 — Віктор Романченко

19 — Анна Ходоровська

20 — Денис Любімов

«Різниця між півфіналом і фіналом національного відбору полягає в тому, що у півфіналі ми попередньо ознайомилися з піснями й вибрали «міцну» двадцятку. Мені дуже сподобався рівень підготовки учасників, тому переконаний, що цього року варто очікувати на потужну боротьбу за право представляти Україну на «Євробаченні-2014». Я вдячний тим людям, які, незважаючи на те, що у попередньому турі не обов'язково було виступати з бек-вокалом і балетами, цілісно подали свої пісні, донесли правильні емоції до журі. Тобто серед фіналістів опинилися ті, хто найкраще підготувався», — сказав композитор Михайло Некрасов, з піснями якого Злата Оґнєвіч посіла на «Євробаченні-2013» третє місце, а Софія Тарасова на Дитячому «Євробаченні-2013» — друге.

«Цьогорічний півфінал національного відбору Пісенного конкурсу Євробачення-2014 традиційно став масштабною подією — до нас завітало понад півсотні сольних виконавців і колективів. Звісно, одні підготувалися краще, інші — гірше, але можу запевнити, що до фіналу ми обрали тільки найсильніших, і кожен із фіналістів має великі шанси представляти Україну на міжнародній арені. Я дуже вдячний усім учасникам за підготовку, за чудові пісні, вдячний моїм колегам, які погодилися бути в журі, й зробили цей складний вибір. Сподіваюся, що всі фіналісти вразять нас у фіналі своїми виступами», — сказав музичний продюсер Першого національного Владислав Багінський.

Нагадаємо, пісенний конкурс «Євробачення-2014» відбудеться у травні 2014 року у Копенгагені (Данія). Перший півфінал пройде 6 травня, другий півфінал — 8 травня, 10 травня відбудеться фінал.

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Новини Дивитися всі