chrome firefox opera safari iexplorer

Дизайнерка створила футболку «Серце-мітинг», присвячену Майдану

28 січня 2014 о 18:51
Журнал Harper's Bazaar Ukraine опублікував спецпроект «Наші серця», для якого дизайнерка Маша Рева виготовила футболку з принтом «Серце-мітинг», присвячений протестним подіям в Україні.

«Проект „Наші серця“ був присвячений тому, що ми (дизайнери — прим.авт.) зараз переживаємо. З самого початку я приходила на мітинги на Майдан і малювала людей. А одного разу намалювала велику людину, що складається з маленьких чоловічків, і таке ж складене серце як символ солідарності. Плакати з цими зображеннями я виклала у відкритий доступ, і їх могли роздруковувати і приносити з собою всі бажаючі», — розповіла «УП.Життя» Рева.

За словами Маші, після того, як вона опублікувала своє фото у футболці з серцем у себе в Facebook, їй відразу стали писати люди з проханням замовити таку футболку.

«Тепер частина прибутку від куплених футболок піде на допомогу Майдану», — сказала дизайнер. Подробиці з'являться у неї на сторінці.

До речі, це не перший арт-проект, присвячений Майдану, в якому взяла участь Маша. У грудні вона створила маску на обличчя для міжнародного журналу Dazed and Confused, хоча тоді ще не знала, наскільки ця тема виявиться актуальною трохи пізніше.

«Спочатку ми хотіли цими масками показати, що ми думали з приводу того, що відбувається, але поступово вони обросли додатковими смислами, як і взагалі все, що з'являється на Майдані», — каже Маша Рева.

 

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути