chrome firefox opera safari iexplorer

Школярі щоранку співатимуть гімн України

20 січня 2014 о 16:27

У режим роботи українських шкіл впроваджують відразу два нововведення: перед першим уроком всі учні співають гімн України, а на перервах проходить гімнастика.

Першими національний гімн заспівали школярі в Києві та області. Офіційної постанови щодо даних змін немає, але, як повідомляє МОН, керівництво будь-якої школи може ввести таке правило на її території.
 
Батьки і діти підтримують ідею. Школярі готові навіть приходити на заняття на 15 хвилин раніше, щоб разом з усіма заспівати гімн.
 
Ідея запровадити заняття гімнастикою на перервах виникла не просто так. Згідно зі статистикою, майже 60% учнів шкіл звільнені від фізкультури. Крім того, робити зарядку діти будуть не одні – на великій перерві до них приєднаються вчителі, завучі і директор.
 
Програма занять ще не затверджена, проте над нею посилено працює багаторазовий призер Олімпійських ігор, плавець Денис Силантьєв.
 
Невідомо, чи призначить МОН дані введення обов’язковими для всіх шкіл, але, в будь-якому випадку, виховання патріотизму в серцях і правильного ставлення до свого фізичного здоров’ю для підростаючого покоління буде неймовірно корисним.

Розділи: Новини освіти

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути