chrome firefox opera safari iexplorer

На Прикарпатті люди починають бунтувати проти можливої мобілізації

21 липня 2014 о 16:08

Попри те, що голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко запевняє, що наразі на Прикарпатті готують інфраструктуру для можливої повної чи часткової мобілізації, місцеві мешканці вже протестують проти того, аби з області забирали військовослужбовців у зону АТО.

Найбільше людей обурює, що ніхто толком не пояснює, для чого почали розносити повістки потенційним воякам. Про це сьогодні, 21 липня, повідомив власкор IA ZIK.

Хвиля незадоволень прокотилася вже трьома районами. Люди протестують у Яремче, Богородчанському та Рожнятівському районах та на Калущині. Відомо, що в селещі Брошнів-Осада мешканці взагалі розігнали медкомісію, яка мала б почати свою роботу.

Люди кажуть, що в повістках написано, що запрошують на медкомісію. Але, що буде далі з тими хто її пройде, не говорять.

Як уже повідомляла IA ZIK, в Івано-Франківську закликали військовозобов’язаних, які не отримали повістки, самим прийти у військкомат.

Розділи: Суспільство

14 серпня

Інші дати
Іван Боберський
1873–український громадський діяч, педагог. Організатор сокільсько-січового руху, автор підручників з фізичного виховання молоді. Автор назви «Пласт». Голова товариства «Сокіл-Батько» (1908–1914), член Бойової управи Українських січових стрільців.
Розгорнути
Перший Спас (Маковея, Медовий Спас)
«Дай, Господи, господарю многая літа, Многая літа — довгії дні! І жить йому довго — Спаса не гнівать, Спаса не гнівать — божих пчілок водить, Божих пчілок водить — ярий віск топить: Богу на свічку, господарю на щастя, Дому його на приріст, Малим діточкам на втіху!» (Народний заспів на Медовий Спас пасічникам)
Розгорнути
Народився Андрій Покровський
(1862, м.Петербург, Росія – 1944)український військовий діяч, адмірал, головний командир портів Чорного та Азовського морів, Міністр морських справ Української держави.
Розгорнути