chrome firefox opera safari iexplorer

Зібрані на «Бандерштаті» кошти віддадуть армії

04 серпня 2014 о 17:35

У Луцьку упродовж трьох днів – 1-3 серпня – тривав VIII фестиваль українського опору «Бандерштат», який цьогоріч відзначився небаченим до цього часу розмахом. На сцені виступили близько 40 гуртів. Щодня захід збирав близько трьох тисяч відвідувачів. Усі кошти, зібрані під час фестивалю, скерують на підтримку українського війська.

 

Про це йдеться у сюжеті журналіста перших західноукраїнських новин новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Лариси Літвіцької...

«Кошти, які ми здобудемо на цьому фестивалі – передамо батальйону «Айдар», що сьогодні воює у Луганській області, – повідомив організатор фестивалю «Бандерштат» Ігор Гузь. – У складі «Айдару» чимало волинян. На жаль, уже маємо втрати серед наших земляків – загинуло четверо мешканців Волині. А ще головною темою фестивалю ми обрали перезавантаження країни».

До речі, серед гостей фестифалю були представники керівництво батальйонів «Азов» та «Айдар».

Три дні тривали концерти, патріотичні забави для молоді і дітей. А найактивніші учасники фестивалю у дискусіях із політиками, журналістами і громадськими діячами аналізували ситуацію на Сході, шукали нові шляхи розвитку країни й дебатували: чи доречними сьогодні є розваги і фестивалі?

 «Коли смерть ходить Україною, ми намагаємось утвердити життя тут», – аргументували потребу проводити заходи патріотичного скерування відвідувачі «Бандершату».

«Я слухав, що сьогодні обговорює молодь. Більшість із цих людей вже завтра знову працюватиме у різноманітних волонтерських рухах, до яких належить, – поділився враженнями від фестивалю один із його гостей, генеральний директор медіа-холдингу ZIK Дмитро Добродомов. –  На мою думку, життя мусить тривати, але ми повинні допомагати армії – у міру своїх можливостей, хто, як може.  Ми повинні пам’ятати: так, на Сході війна, але тут – життя».

Джерело: Zik.ua
Розділи: Новини культури

13 квітня

Інші дати
Народилася Оксана Іваненко
(1906, м. Полтава - 1997) - українська письменниця, педагог, видавець. Автор численних казок та оповідань для дітей, повістей "Друкар книжок небачених", "Рідні діти", "Богдан Хмельницький", біографічних романів "Тарасові шляхи", "Марія", книжки спогадів "Завжди у житті".
Розгорнути
1928 — на екранах Києва відбулася прем’єра художнього фільму Олександра Довженка «Звенигора»
Сюжет фільму охоплює дві тисячі років буття і розповідає про багато етапів історії України: від скіфів і варягів до більшовиків та білогвардійців. За цю картину О.Довженко був «таврований» клеймом буржуазний націоналіст.
«Фільм усе більше починає звучати невимовною чарівностю. Чарівностю своєрідної манери мислення. Дивним переплетенням реального з глибоко національною поетичною вигадкою. Гостросучасного і разом з тим міфологічного. Гумористичного і патетичного. Чогось гоголівського. В повітрі носилося: серед нас нова людина кіно, майстер з власним обличчям.» (Сергій Ейзенштейн)
Розгорнути