chrome firefox opera safari iexplorer

За останні 40 років у світі стало вдвічі менше диких тварин

30 вересня 2014 о 14:10

Значно зменшилася кількість диких ссавців, птахів, рептилій і риб.

Чисельність популяцій диких тварин у світі за 40 років скоротилася більше ніж у два рази, говориться в новому дослідженні Всесвітнього фонду природи. 

За даними організації, втрати виявилися набагато масштабнішими, ніж вважалося до цього: значно зменшилася кількість диких ссавців, птахів, рептилій і риб, передає Російська служба Бі-Бі-Сі.

За даними дослідників, зменшення чисельності популяцій диких тварин пов'язане з діяльністю людини, яка часто призводить до руйнування ареалів існування диких тварин. 

Зокрема, згідно з доповіддю фонду, значно скоротилося число лісових слонів в Африці і морських черепах.

Джерело: УНІАН
Розділи: Довкілля

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути

Новини Дивитися всі