chrome firefox opera safari iexplorer

Фрукти і овочі роблять людей щасливішими

02 жовтня 2014 о 10:41

Британські учені провели дослідження і довели, що споживання овочів і фруктів здатне підняти настрій людини і поліпшити не тільки її фізичні показники, але і психічне здоров'я. У дослідженні взяли участь добровольці від 16 років і старше. Деяким на час дослідження сказали не вживати фрукти й овочі. Друга група отримувала рослинну їжу кожен день, пише novosti-n.org.

В кінці дослідження вчені виміряли настрій добровольців. У другій групі, що одержувала повноцінне харчування, відзначалося повне психічне благополуччя, стійкість, люди вважали себе щасливими. В першій групі багато скаржилися на пригніченість і симптоми депресії. Людині потрібна і рослинна і тваринна їжа, впевнені вчені. Саме тому необхідно складати грамотний раціон харчування з урахуванням особливостей кожного конкретного організму.

8 травня

Інші дати
Микола Козловський
1921 –  український майстер фотографічних справ. Лауреат Шевченківської премії за фотоальбом «Києве мій».  
Розгорнути
Народився Данило Лідер
(1917, с. Вікторівка, Росія - 2002) - художник театру, педагог. Народний художник України. Серед найвідоміших робіт: оформлення вистав "Ярослав Мудрий" І. Кочерги, "Король Лір" В. Шекспіра, "Дядя Ваня" А. Чехова, "Візит старої дами" Ф. Дюрренматта, "Тев'є-Тевель" за Шолом Алейхемом.
Розгорнути
Народилася Надія Кибальчич
(1878, с. Ясногород Житомирської обл. - 1914) - українська письменниця, перекладачка. Автор книжок "Поезії", "Дитячі оповідання", "Малий Ніно", "Спогади кота Сивка" та ін.
Розгорнути
Народився Василь Вовк-Карачевський
(1834, с. Дуболучівка Чернігівської обл. - 1893) - український громадсько-культурний діяч, публіцист, перекладач, Автор публіцистичних сатей, історичних досліджень ("Канів і його коротка історія"), перекладів праць М. Костомарова, М. Дашкевича, В. Антоновича.
Розгорнути

Новини Дивитися всі