chrome firefox opera safari iexplorer

Провокації біля Верховної Ради – спроба «друзів Путіна» зірвати мирний план Президента

15 жовтня 2014 о 18:22

Радник Президента, народний депутат Микола Томенко вважає, що акції військових біля Адміністрації Президента, провокації біля Верховної Ради України є ланками одного плану, спрямованого на дестабілізацію ситуації в країні.

«Провокації біля Верховної Ради мають чіткий російський слід і є нічим іншим, ніж спробою «друзів Путіна» зірвати мирний план Президента та послабити українські позиції на переговорах в Мілані», – зауважив Микола Томенко.

Водночас він наголосив, що наразі країна переживає такий період, коли необхідно зробити все для того, щоб реалізувати мирний план та забезпечити проведення демократичних парламентських виборів. З огляду на це, він звернувся до своїх колег – представників демократичних партій бути відповідальними в організації масових заходів, оскільки цілком зрозуміло, що як в історії біля парламенту, масові заходи організовані українськими партіями використовують провокатори «русского мира».

14 травня

Інші дати
Ярослава Стецько
1920 –  українська політична діячка, журналістка. Співорганізатор Червоного Хреста УПА, жіночої мережі і юнацтва ОУН.
 
Розгорнути
Народився Василь Стефаник
(1871, с. Русів, Івано-Франківська область - 1936) - українського письменника, майстра експресіоністичної новели. Автор збірок новел «Камінний хрест», «Синя книжчека», «Дорога».
«Я свою душу пустив у душу народу, і там почорнів з розпуки…» (Василь Стефаник)
Розгорнути
Народився Олександр Фомін
(1869, Росія - 1935) – ботанік. З 1914 року працював в Україні. Праці присвячені питанням морфології, систематики флори Кавказу, Криму, Сибіру, Дал. Сходу й України. Після смерті Фоміна, Київський ботанічний сад був названий на його честь.
Розгорнути

Новини Дивитися всі