chrome firefox opera safari iexplorer

«Шахтар» зазнав розгромної поразки від «Баварії» та вилетів з Ліги чемпіонів

12 березня 2015 о 10:30

Донецький «Шахтар» безславно завершив своє протистояння у двохматчевій дуелі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з «Баварією».

Після «сухої» нічиєї у першому матчі у Львові «Шахтар» був розргомлений у Мюнхені з рахунком 7:0. Команда залишила характер в Україні і програла матч на третій хвилині поєдинку, коли Кучер у підкаті в своєму карному грає проти Гьотце. Суддя Вільям Коллам з Шотландії не довго думав і вказав на 11 метрів. Потім рефері ще трохи подумав і показав Кучеру червону картку. Про це повідомляє champion.com.ua.

Для «Шахтаря» — це був вирок. З пенальті Мюллер пробив влучно, а П`ятов не врятував.

Після забитого голу «Баварія» методично почала розхитувати оборону «Шахтаря». Особливо це добре виходило на фланзі Шевчука, де раз за разом в карному майданчику гірників опинялися Рібері, Гьотце та Боатенг. «Шахтар» грав як міг, але не довго. На 34-ій хвилині той же Боатенг робить рахунок 2:0. До закінчення першого тайму гірники протрималися без пропущених голів.

На стартових хвилинах другого тайму «Шахтар» за три хвилини пропускає ще два м`яча. Рібері на пару з Мюллером розривали захист «Шахтаря» і виходило це в них доволі легко.

До закінчення матчу залишалася лише одна формальність — скільки пропустить «Шахтар»? Ще три голи німці гостям з України таки забили, а могли вколотити ще більше. Ще по одному голу на свій рахунок записали Бадштубер, Левандовськи та Гьотце. «Шахтар» наприкінці матчу міг забити м`яч престижу, але Адріано не влучив у кут воріт після пасу Шевчука.

Джерело: vidido.ua
Розділи: Спорт в Україні

7 грудня

Інші дати
Народився Микола Устиянович
(1811, м. Миколаїв, Львівська область – 1885) – українського письменника і громадського діяча. Окремі його вірші ««Верховино, світку ти наш», «Гей, браття опришки» стали українськими народними піснями.
Розгорнути
Народився Микола Вороний
(1871, м.Дніпропетровськ - 1938) - українського поета, громадсько-політичного діяча, театрознавця, перекладача. У 1917 р. був одним із засновників і режисерів Українського національного театру. Автор поетичних збірок «Ліричні поезії», «В сяйві мрій», поеми «Євшан-Зілля».
Розгорнути
Народилася Катерина Білокур
(1900, с.Богданівка, Київська область – 1961) – українська художниця-самоучка, майстер українського народного декоративного живопису. Автор картин «Півонії», «Богданівські яблука», «За селом», «Натюрморт», «Хата в Богданівці», «Гай», «Колгоспне поле» та ін.
«Як би ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!» (Пабло Пікассо про Катерину Білокур)
Розгорнути