chrome firefox opera safari iexplorer

Ярмоленко: Коли приїжджаємо у збірну, всі забувають, хто з якого клубу

23 березня 2015 о 21:46

Один із ключових виконавців збірної України Андрій Ярмоленко розповів про настрій у таборі «синьо-жовтих» напередодні матчу проти Іспанії. 
«Що можемо протиставити іспанцям? Тільки позамежну самовіддачу та командні дії. Ми прекрасно розуміємо, що Іспанія у технічному та індивідуальному плані дуже сильна. Їх футболісти виступають у топ-клубах Європи. Якщо будемо грати кожен сам за себе, то у нас навряд чи щось вийде. Потрібно брати командними діями, грамотно оборонятися, переміщатися і скористатися своїм шансом забити.

Фоменко погодився з тим, що „Динамо“ є базовим клубом збірної? Я думаю, що у збірній вже давно ніхто не дивиться, хто з якої команди. Ви бачите, який тут колектив. Ніколи не було поділу на гравців „Дніпра“, „Шахтаря“, „Динамо“. Коли ми приїжджаємо в збірну, всі забувають, хто з якого клубу. У збірній ми всі граємо за нашу країну, а клубні справи відходять на другий план.

Ми прекрасно розуміємо, що іспанці, напевно, будуть володіти перевагою. Так, як вони контролюють м'яч, ні одна команда в світі це не робить. Але головне не зациклюватися тільки на оборонних діях і проводити свої атаки, добре вибігати в контратаки», — сказав Андрій Ярмоленко.

Джерело: football24
Розділи: Спорт в Україні

18 серпня

Інші дати
Василь Бородай 
1917–український скульптор, майстер станкової і монументальної скульптури. Лауреат багатьох премій. Роботи: меморіальний комплекс «Український державний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр.», пам’ятник Лесі Українці в Маріїнському парку (Київ), пам’ятник Т. Шевченку (Нью-Йорк, США) та ін.
Розгорнути
Народився Олександр Кониський
(1836, с.Переходівка, Чернігівська область – 1900) - український перекладач, письменник, видавець, педагог, громадський діяч. Автор слів пісні «Молитва за Україну».
Боже великий, єдиний, Нам Україну храни, Волі і світу промінням Ти її осіни (Олександр Кониський)
Розгорнути