chrome firefox opera safari iexplorer

На Тернопільщині перекрили дорогу державного значення

28 квітня 2015 о 11:01

У Тернопільській області сьогодні перекрили дорогу державного значення. Проте, обмеження руху – тимчасові та будуть зняті в кінці дня. Для транспорту розроблено маршрут об’їзду перекритої ділянки.

У Тернопільській області сьогодні обмежили рух транспорту на дорозі державного значення Н-02 Львів – Тернопіль на ділянці з 89 км по 94 км. Про це повідомили у прес-службі «Укравтодору».

Однак, заборона на проїзд тимчасова – з 10:00 до 18:00, та спричинена проведенням ремонтних робіт на дорожньому покритті.

Об’їзд буде здійснюватись через м. Зборів по визначеній трасі: Н-02 – вул. Тернопільська (м. Зборів) – вул. Козацька (м. Зборів) – вул. Б. Хмельницького (м. Зборів) – виїзд на Н-02.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Львівській області частково обмежили рух транспорту на дорозі Ковель — Володар Волинський –Червоноград — Жовква. Причиною закриття частини дороги є відновлення дорожніх робіт на трасі. Заборона на проїзд транспорту буде діяти до 15 травня цього року.

Розділи: Суспільство

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути