chrome firefox opera safari iexplorer

У кінопрокат вийшли два українських фільми

18 квітня 2015 о 19:43

В український прокат вийшли відразу два українських фільми. І хоча така ситуація, на щастя, перестала бути унікальною, поява різножанрового українського кіно на українських екранах все ще є подією, пише Zaxid.net.

Головний герой психологічного трилера «Смертельно живий» – відомий письменник Семен (Олександр Герелес).

Його життя змінюється, коли до нього починають приходити смс-повідомлення дивного змісту. Їх можна було б розцінювати як чийсь жарт, але все, що в них написано, здійснюється. Так триває три роки і Семен вже звик. Проте його охоплює страх, коли він отримує смс про свою швидку смерть.

Автор сценарію і режисер картини – Максим Стецков, який також виконав у фільмі одну з ролей другого плану.

kinopoisk.ru

 kinopoisk.ru

Автори «Смертельно живого» називають його першим українським психологічним трилером. Вони наголошують, що картина повністю знята на українські гроші. Зйомки проходили в Києві та Чернігові та тривали усього 15 днів. А от загалом робота над фільмом розтягнулася надовго.

За словами режисера, до цього спричинилися ретельність у підборі локацій та традиційні пошуки фінансування. Також Максим Стецков розповів, що головним джерелом натхнення для нього стали фільми Гічкока та Фінчера.

Бюджет картини її творці не озвучують, проте після завершення прокату обіцяють розповісти і про це також.

korrespondent.net

 korrespondent.net

Зовсім іншу історію розповіли автори ліричної стрічки «Моя русалка, моя Лореляй», режисером якої є відома грузинська режисерка Нана Джорджадзе. Постановниця знаменитих «Робінзонади» та «1001 рецепта закоханого кулінара» розповідає про перше кохання.

Спокусившись на нову машину Нюрки, 14-річний Федір вирішує одружитися з 18-річною власницею червоного автомобіля. Нюрка мріє покинути провінційне містечко і стати акторкою. Здавалося б, між наївним хлопчаком і місцевою «артисткою» нічого не могло би бути. Однак, їх захоплює невідоме обом почуття.

Головні ролі у фільмі виконали Євген Риба та Катерина Молчанова. В ролі міліціонера з’явився музикант Олег Скрипка. Зйомки стрічки відбувалися в Одесі та Білгороді-Дністровському. Бюджет фільму становив $900 тис.

Комедійна мелодрама є спільним україно-грузино-російським фільмом. Проте наразі у прокат вона виходить лише в Україні.

У Росії прокат стрічки не планується, через негативне ставлення до Скрипки. У Грузії, за словами продюсера картини Валерія Калмикова, прокат також не передбачений через малу кількість кінотеатрів: загалом у Грузії їх нараховується лише три, розповідає «Телекритика».

Згодом на «Інтері» має відбутися і телевізійна прем’єра фільму, проте дата ще уточнюється. У будь-якому випадку краще просто піти в кіно.

29 вересня

Інші дати
Народився Микола Островський
(1904, с. Вілія Рівненської обл. - 1936) - письменник. Автор романів "Як гартувалася сталь" та "Народжені бурею".
Розгорнути
Народився Михайло Грушевський
(1866 - 1934) — український історик, організатор української науки, політичний діяч і публіцист, голова Центральної Ради (1917—1918), академік, автор понад 2000 наукових праць.
«Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». «Після проголошення самостійності Української Республіки ніхто вже не може ховатися в хащі нейтралітету, бо тепер є боротьба двох держав, України і Великоросії…».
Розгорнути
Народився Карпенко-Карий Іван (Тобілевич Іван Карпович)
(1845 - 1907) — український письменник, драматург, ерудит. Його комедії «Мартин Боруля», «Сто тисяч», «Хазяїн» - класика світової драматургії.
«Карпенко-Карий був одним з батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література», Іван Франко
Розгорнути