chrome firefox opera safari iexplorer

Геніальна актриса Наталя Сумська сьогодні відзначає свій ювілей

22 квітня 2016 о 11:02

22 квітня 2016 року 60-річчя відзначає улюблениця театральної публіки, одна з найкращих українських актрис Наталя Сумська.

Народна артистка України Наталя Сумська боялася вступати до театрального вишу, адже не хотіла, в разі невдачі, розчарувати батьків-акторів. Приймальній комісії навіть не зізналася, що родом з династії Сумських. Проте таки вступила. Після закінчення навчання влаштувалася до столичного театру Франка. Там радує глядачів вже майже 40 років.

Слава до Наталі Сумської прийшла після кіноролі Наталки Полтавки в однойменному фільмі. А роль у рок-опері про Жанну Д’Арк подарувала знайомство з майбутнім чоловіком Анатолієм Хостікоєвим, нагадує ТСН.ua.

hostikoev

Винуватиця торжества зізнається, що святковий день проведе на підмостках, репетируючи роль одіозної американської співачки Флоренс Фостер Дженкінс в новому спектаклі театру ім. Франка «Незрівнянна». А ось пишного святкування не намічається. Днями мамі Наталії В'ячеславівни зробили складну операцію на серці, і зараз вся велика родина з нетерпінням чекає, коли Ганна Іванівна піде на поправку, пише ukr.media.

Крім того, що Наталя Сумська – відома українська акторка та телеведуча, народна артистка України, лауреат Шевченківської премії (2008), лауреат Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки, вона ще й активна учасниця різноманітних просвітницьких та патріотичних проектів.

1 (41)

Лише спільно з Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» вона взяла участь у багатьох культурно-просвітницьких проектах. Зокрема, Наталя Сумська – одна з очільників Оргкомітету всеукраїнської акції «7 чудес України», організатор та активний учасник різноманітних шевченківських проектів, етнофестивалів тощо.

Вітаємо Наталію В’ячеславівну! Любимо, цінуємо і шануємо!!!

Хай Вас Доля оберігає і дарує вам ще багато років плідного і цікавого життя!!!

З повагою, команда «Рідної країни»

28 вересня

Інші дати
28 вересня відзначають:
  • Всесвітній день боротьби зі сказом.
Розгорнути
Дмитро Яблонський
1921 – український архітектор. Сприяв відродженню сакрального напрямку в сучасному будівництві України. У 1990–1991 рр. звів перший після тривалої перерви православний храм у Києві (церкву Входу Господнього до Єрусалима в Дарниці).
Розгорнути
Народився Василь Сухомлинський
(1918 – 1970), український педагог, публіцист, письменник, поет.
«Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо».
Розгорнути