chrome firefox opera safari iexplorer

Геніальна актриса Наталя Сумська сьогодні відзначає свій ювілей

22 квітня 2016 о 11:02

22 квітня 2016 року 60-річчя відзначає улюблениця театральної публіки, одна з найкращих українських актрис Наталя Сумська.

Народна артистка України Наталя Сумська боялася вступати до театрального вишу, адже не хотіла, в разі невдачі, розчарувати батьків-акторів. Приймальній комісії навіть не зізналася, що родом з династії Сумських. Проте таки вступила. Після закінчення навчання влаштувалася до столичного театру Франка. Там радує глядачів вже майже 40 років.

Слава до Наталі Сумської прийшла після кіноролі Наталки Полтавки в однойменному фільмі. А роль у рок-опері про Жанну Д’Арк подарувала знайомство з майбутнім чоловіком Анатолієм Хостікоєвим, нагадує ТСН.ua.

hostikoev

Винуватиця торжества зізнається, що святковий день проведе на підмостках, репетируючи роль одіозної американської співачки Флоренс Фостер Дженкінс в новому спектаклі театру ім. Франка «Незрівнянна». А ось пишного святкування не намічається. Днями мамі Наталії В'ячеславівни зробили складну операцію на серці, і зараз вся велика родина з нетерпінням чекає, коли Ганна Іванівна піде на поправку, пише ukr.media.

Крім того, що Наталя Сумська – відома українська акторка та телеведуча, народна артистка України, лауреат Шевченківської премії (2008), лауреат Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки, вона ще й активна учасниця різноманітних просвітницьких та патріотичних проектів.

1 (41)

Лише спільно з Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» вона взяла участь у багатьох культурно-просвітницьких проектах. Зокрема, Наталя Сумська – одна з очільників Оргкомітету всеукраїнської акції «7 чудес України», організатор та активний учасник різноманітних шевченківських проектів, етнофестивалів тощо.

Вітаємо Наталію В’ячеславівну! Любимо, цінуємо і шануємо!!!

Хай Вас Доля оберігає і дарує вам ще багато років плідного і цікавого життя!!!

З повагою, команда «Рідної країни»

26 листопада

Інші дати
Народився Пилип Морачевський (псевд. — Хвилимон Галузенко)
(1806, с. Шестовиця, Чернігівська область – 1879) – український письменник, поет-романтик, перекладач. Автор перекладу українською мовою всіх чотирьох Євангелія, «Діяння Апостолів», «Апокаліпсис», «Псалтир». Євангелія в перекладах Морачевського досі використовують під час богослужінь.
«Все минеться, правда зостанеться» (Пилип Морачевський)
Розгорнути
Народився Олександр Левада (Косяк)
(1909, с. Кривчунка, Черкаська область – 1995) – український драматург та кіносценарист. Автор творів «Гомін лісів Таращанських», «Південний захід», «Фауст і смерть», роману «Два кольори». За його сценаріями поставлені фільми «Українська рапсодія», «Берег надії», «Родина Коцюбинських»
Розгорнути
Народився Опанас Заливаха
(1925, с. Гусинка, Харківська область – 2007) – український живописець, відомий правозахисник-шістдесятник. Лауреат Шевченківської премії за твори останніх років «ХХ вік», «Мироносиці», «Українська мадонна», «Портрет Василя Стуса», «Портрет Шевченка», «Козака несуть», «Початок». Автор книги «Алла Горська. Червона тінь калини. Листи. Спогади. Статті».
«Все можна взяти в чужинця, окрім віри. Віра, взята у чужинця, губить» (Опанас Заливаха)
Розгорнути