chrome firefox opera safari iexplorer

Бондаренко вибила з боротьби сьому ракетку світу

24 травня 2016 о 10:19

У столиці Франції проходять матчі першого кола турніру серії «Великого шолома» Ролан Гаррос. У боротьбу сьогодні, 23 травня, вступили три українські тенісистки. Третя ракетка України Катерина Бондаренко у своєму стартовому матчі сенсаційно обіграла сьому ракетку світу Роберту Вінчі. Українка дозволила італійці виграти лише один гейм у першому сеті, а потім успішно провела і другий — 6:1, 6:3.

У другому колі Бондаренко зустрінеться з німкенею Анікою Бек (№39 в рейтингу WTA), яка вибила з боротьби іншу українку Марину Заневську — 6:1, 6:2. Не змогла пробитися у друге коло і Леся Цуренко. Вона у двох сетах програла француженці Каролін Гарсії — 3:6, 5:7. Також зазначимо, що матч першої ракетки України Еліни Світоліної проти румунки Сорани Кирсті був перенесений через дощ.

Нагадаємо, у чоловіків в основній сітці «Ролан Гаррос» від України стартує тільки Ілля Марченко. Олександр Долгополов знявся з турніру через травму.

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути