chrome firefox opera safari iexplorer

Ілля Кваша здобув другу медаль на Чемпіонаті Європи-2016

13 травня 2016 о 09:38

Українець Ілля Кваша, слідом за перемогою на однометровому трампліні, здобув другу медаль на Чемпіонаті Європи 2016 року з водних видів спорту в Лондоні.

Український стрибун у воду вчора ввечері завоював бронзову нагороду на триметровому трампліні.

Після чотирьох спроб Ілля лідирував з невеликою перевагою, але втратив бали на невдалому п’ятому стрибку і пропустив вперед спочатку британця Джека Лафета, а потім і росіянина Євгена Кузнєцова, який останній стрибок, шостий, виконав на сенсаційну оцінку 100,70 бала, пише xsport.ua.

Перемогу в підсумку відсвяткував росіянин. Британець став срібним призером.

В активі українських стрибунів, крім «золота» і «бронзи» Ілля Кваші, є ще срібні нагороди Анни Красношлик і Влади Таценко в синхронних стрибках з вишки, а також Олександра Горшковозова і Юлії Прокопчук у змішаній команді.

Джерело: zik
Розділи: Спорт в Україні

11 серпня

Інші дати
11 серпня відзначають:
  • День будівельника.
  • День працівників ветеринарної медицини.
Розгорнути
Народився Валентин Бакуль
(1908, с. Чернишівка, нині с. Слобідка Вінницька область – 1978) – український вчений-матеріалознавець, організатор науки і виробництва. Розробки Інституту надтвердих матеріалів, яким керував Бакуль до 1977, лягли в основу створення кількох алмазних заводів, у тому числі в Україні — Полтавського, Львівського, Бориславського. Інститут надтвердих матеріалів НАН України носить його ім’я.
«Мало нас, та се - дарма, Міцна віра рушить скали. Тим загибелі нема, Кому світять ідеали!» (Павло Грабовський)
Розгорнути
Народився Віктор Положій
(1949, с. Старозінів, Сумська область – 2004)український письменник-фантаст. Автор збірки оповідань «Щось негаразд…», «Сонячний вітер», роману «Попіл на рани», повісті «Жив-був Іван» та інших.
Розгорнути