chrome firefox opera safari iexplorer

Ілля Кваша здобув другу медаль на Чемпіонаті Європи-2016

13 травня 2016 о 09:38

Українець Ілля Кваша, слідом за перемогою на однометровому трампліні, здобув другу медаль на Чемпіонаті Європи 2016 року з водних видів спорту в Лондоні.

Український стрибун у воду вчора ввечері завоював бронзову нагороду на триметровому трампліні.

Після чотирьох спроб Ілля лідирував з невеликою перевагою, але втратив бали на невдалому п’ятому стрибку і пропустив вперед спочатку британця Джека Лафета, а потім і росіянина Євгена Кузнєцова, який останній стрибок, шостий, виконав на сенсаційну оцінку 100,70 бала, пише xsport.ua.

Перемогу в підсумку відсвяткував росіянин. Британець став срібним призером.

В активі українських стрибунів, крім «золота» і «бронзи» Ілля Кваші, є ще срібні нагороди Анни Красношлик і Влади Таценко в синхронних стрибках з вишки, а також Олександра Горшковозова і Юлії Прокопчук у змішаній команді.

Джерело: zik
Розділи: Спорт в Україні

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути