chrome firefox opera safari iexplorer

Ілля Кваша здобув другу медаль на Чемпіонаті Європи-2016

13 травня 2016 о 09:38

Українець Ілля Кваша, слідом за перемогою на однометровому трампліні, здобув другу медаль на Чемпіонаті Європи 2016 року з водних видів спорту в Лондоні.

Український стрибун у воду вчора ввечері завоював бронзову нагороду на триметровому трампліні.

Після чотирьох спроб Ілля лідирував з невеликою перевагою, але втратив бали на невдалому п’ятому стрибку і пропустив вперед спочатку британця Джека Лафета, а потім і росіянина Євгена Кузнєцова, який останній стрибок, шостий, виконав на сенсаційну оцінку 100,70 бала, пише xsport.ua.

Перемогу в підсумку відсвяткував росіянин. Британець став срібним призером.

В активі українських стрибунів, крім «золота» і «бронзи» Ілля Кваші, є ще срібні нагороди Анни Красношлик і Влади Таценко в синхронних стрибках з вишки, а також Олександра Горшковозова і Юлії Прокопчук у змішаній команді.

Джерело: zik
Розділи: Спорт в Україні

23 червня

Інші дати
Народився Михайло Матусовький
(1915, м. Луганськ – 1990) – радянський поет. Автор текстів пісень: «На безымянной высоте», «С чего начинается Родина», «Подмосковные вечера» та ін.
Розгорнути
Народилася Анна Ахматова (Горенко)
(1889, м.Одеса – 1966) - російська поетеса, літературознавець, перекладач.
«Эти очи — словно море, Волн сиянье голубых. И мое былое горе, Как пылинка, тонет в них. Эти очи — как криница. Перламутр блестит на дне, А надежда, как зарница, Сквозь ресницы блещет мне.» (Анна Ахматова, переклад вірша Івана Франка)
Розгорнути