chrome firefox opera safari iexplorer

Ілля Кваша здобув другу медаль на Чемпіонаті Європи-2016

13 травня 2016 о 09:38

Українець Ілля Кваша, слідом за перемогою на однометровому трампліні, здобув другу медаль на Чемпіонаті Європи 2016 року з водних видів спорту в Лондоні.

Український стрибун у воду вчора ввечері завоював бронзову нагороду на триметровому трампліні.

Після чотирьох спроб Ілля лідирував з невеликою перевагою, але втратив бали на невдалому п’ятому стрибку і пропустив вперед спочатку британця Джека Лафета, а потім і росіянина Євгена Кузнєцова, який останній стрибок, шостий, виконав на сенсаційну оцінку 100,70 бала, пише xsport.ua.

Перемогу в підсумку відсвяткував росіянин. Британець став срібним призером.

В активі українських стрибунів, крім «золота» і «бронзи» Ілля Кваші, є ще срібні нагороди Анни Красношлик і Влади Таценко в синхронних стрибках з вишки, а також Олександра Горшковозова і Юлії Прокопчук у змішаній команді.

Джерело: zik
Розділи: Спорт в Україні

3 жовтня

Інші дати
Народився Володимир Дорошенко
(1879, м. Петербург, Росія – 1963) – український бібліограф, літературознавець, перекладач, критик. «Князем української бібліографії» називали його сучасники.
Розгорнути
Народився Михайло Возняк
(1881, с. Волиця, Львівська область – 1954) – український літературознавець і фольклорист. Автор багатьох наукових праць, присвячених життю і творчості українських письменників, українського фольклору й театру, «Історії української літератури» в 3 томах.
Розгорнути
Народився Киріяк Костанді
(1852, с. Дофіновка, Одеська область – 1921) - український художник-передвижник. Автор картин «У хворого друга», «В люди», пейзажів, портретів. Серед учнів К.Констанді – М.Греков, А.Шовкуненко.
Розгорнути