chrome firefox opera safari iexplorer

Українські спортсмени з інвалідністю встановили 7 світових рекордів на чемпіонаті Європи

18 травня 2016 о 14:00

Українські паралімпійці привезли з чемпіонату Європи з плавання 110 медалей, понад третина із яких – золоті. Про це повідомляють у прес-службі львівської облдержадміністрації.

На чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з інвалідністю у місті Фуншал (Португалія) українські плавці завоювали 110 медалей, з яких 45 золотих, 34 срібних та 31 бронзова нагорода. Представники України також встановили 10 рекордів Європи та 7 рекордів світу і виявилися лідерами змагань. Із відзнаками повернулися і двоє представників Львівщини.

За словами начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксани Вацеби, із 45 спортсменів національної збірної України на чемпіонаті – аж 35 повернулися із медалями, зокрема 16 із них – мультимедалістами.

У складі паралімпійської збірної команди України успішно виступили й двоє представників Львівщини – Мар’ян Квасниця та Марина Стабровська.
Зокрема Мар’ян Квасниця у класі S7 (серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату) виборов «бронзу» на дистанції 400 м вільним стилем та посів 4 місце на дистанції 100 м на спині, 5 місце – 100 вільним стилем, 6 місце – 50 батерфляй. А Марина Стабровська у класі S1 (серед спортсменів з ураженням зору) посіла 5 місце на дистанції 50 м вільним стилем, 6 місце – 100 м на спині, 9 місце – 100 м брас.
Зазначимо, тренує вихованців львівської ДЮСШІ «Галичина» Заслужений тренер України Олена Сальнікова.  
До слова, участь у чемпіонаті взяли 450 спортсменів з 51 країни світу.

Джерело: tvoemisto.tv
Розділи: Спорт в Україні

3 жовтня

Інші дати
Народився Володимир Дорошенко
(1879, м. Петербург, Росія – 1963) – український бібліограф, літературознавець, перекладач, критик. «Князем української бібліографії» називали його сучасники.
Розгорнути
Народився Михайло Возняк
(1881, с. Волиця, Львівська область – 1954) – український літературознавець і фольклорист. Автор багатьох наукових праць, присвячених життю і творчості українських письменників, українського фольклору й театру, «Історії української літератури» в 3 томах.
Розгорнути
Народився Киріяк Костанді
(1852, с. Дофіновка, Одеська область – 1921) - український художник-передвижник. Автор картин «У хворого друга», «В люди», пейзажів, портретів. Серед учнів К.Констанді – М.Греков, А.Шовкуненко.
Розгорнути