chrome firefox opera safari iexplorer

21 червня Україну і Польщу розсудить норвежець

20 червня 2016 о 09:23

УЄФА назвав імена арбітрів, які будуть працювати на матчі збірної України проти збірної Польщі в рамках третього туру групового етапу.

Обслуговувати матч буде норвезька бригада арбітрів на чолі зі Свеном Моеном, повідомляє DT.UA.

Лінійними арбітрами на матчі будуть Кім Хаглунн і Франк Андас, а роль рефері за воротами виконають Кен Хенрі Йонсен і Свейн-Ерік Едвардсен.

37-річний Моен арбітром ФІФА став у 2005 році. Зі збірною України норвежець перетинався один раз — у 2011 році Україна проводила товариський матч проти Австрії і виграла з рахунком 2:1.

На Євро-2016 Моен судив поки тільки одну зустріч — матч першого туру у групі В між Уельсом і Словаччиною (2:1).

Нагадаємо, Україна і Польща зустрінуться 21 червня в Марселі. Незалежно від результату цього матчу, українська збірна вже не зможе вийти в плей-офф.

26 березня

Інші дати
Олександр Кістяківський
1833 –  український учений-криміналіст та історик права. Співініціатор створення та голова Київського юридичного товариства. Зібрав і видав збірник законів «Права, за якими судиться малоросійський народ».  
Розгорнути
День Національної гвардії України
Національна гвардія України — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України (МВС). Як військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та залученням нових військових кадрів на добровольчій основі з 13 березня 2014 року.
Розгорнути
День пам'яті гетьмана Івана Виговського
(?, с. Вигів Житомирської обл. - 1664) - гетьман Війська Запорізького, (1657 - 1659), київський воєвода (1659 - 1664).
Розгорнути
Народився Петро Барановський
(1892, Росія - 1984) – російський реставратор і дослідник пам'яток архітектури періоду Київської Русі. Врятував від знищення рідкісну пам'ятку домонгольської доби – церкву П'ятниця в місті Чернігів, наполягав на відновленні Михайлівського золотоверхого монастиря у Києві.
Розгорнути