chrome firefox opera safari iexplorer

Медики Івано-Франківська просять керівництво держави підвищити їм зарплатню

24 червня 2016 о 11:06

Представники медичної громади Івано-Франківська написали звернення до Президента України, до Прем’єр-міністра та до депутатів Верховної Ради з проханням про підвищення заробітної платні медичних працівників.

На сьогоднішній день відбуваються реформи у багатьох галузях, проте в сфері охорони здоров’я ніяких особливих зрушень ми не бачимо. Повернувшись до роботи після року служби в АТО, я бачу, що ситуація значно погіршилася. Недостатнє фінансування на медикаменти, харчування пацієнтів, тощо. Шалено зросли ціни на енергоносії. Ми не знаємо, як далі працювати, адже якщо пересічний громадянин може розраховувати на субсидії, то як бути бюджетним структурам – невідомо”, – повідомив головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк, інформує Фіртка.

За його словами, необхідно на урядовому рівні переглянути питання заробітної платні людей, які працюють в сфері охорони здоров’я.

Мова не лише про лікарів, медсестер і санітарів, але й про інших працівників медичних установ.

„На сьогоднішній день заробітна платня медиків чи не найнижча серед інших бюджетних працівників. Ми бачимо, що підняли заробітну платню військовим, які стоять на варті миру і безпеки, працівникам поліції, які охороняють спокій та життєдіяльність мешканців країни. Не варто забувати, що медики стоять на варті здоров’я людини. Низькі зарплати призвели до втрати кадрового потенціалу. Багато хороших спеціалістів-лікарів виїжджають на роботу за кордон – до Словаччини, Угорщини, Польщі. Уже відчутна значна нестача молодшого медичного персоналу. Більшість наших працівників – мешканці сіл і їхньої зарплатні ледь вистачає на щоденний проїзд до роботи. Ми просимо усіх медиків міста, області і країни підтримати наше звернення до Уряду”, – наголосив Тарас Масляк.

Розділи: Суспільство

28 жовтня

Інші дати
День визволення України від фашистських загарбників
Указ Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року
Розгорнути
Народився Майк (Михайло) Йогансен
(1896, м. Харків - 1937) – український поет. Автор збірок віршів “Д’горі”, “Революція”, “Пролог до комуни”, “Доробок”, «Ясен», та ін.
Непереможні хмари-гори Ломились, падали, росли В архіпелаги неозорі. і птиці линули в імлі. То вчора думка гасла в морі її навіки завезли Все вище,вище,вище д"горі Сереброкрилі кораблі» (Майк Йогансен)
Розгорнути