chrome firefox opera safari iexplorer

Медики Івано-Франківська просять керівництво держави підвищити їм зарплатню

24 червня 2016 о 11:06

Представники медичної громади Івано-Франківська написали звернення до Президента України, до Прем’єр-міністра та до депутатів Верховної Ради з проханням про підвищення заробітної платні медичних працівників.

На сьогоднішній день відбуваються реформи у багатьох галузях, проте в сфері охорони здоров’я ніяких особливих зрушень ми не бачимо. Повернувшись до роботи після року служби в АТО, я бачу, що ситуація значно погіршилася. Недостатнє фінансування на медикаменти, харчування пацієнтів, тощо. Шалено зросли ціни на енергоносії. Ми не знаємо, як далі працювати, адже якщо пересічний громадянин може розраховувати на субсидії, то як бути бюджетним структурам – невідомо”, – повідомив головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк, інформує Фіртка.

За його словами, необхідно на урядовому рівні переглянути питання заробітної платні людей, які працюють в сфері охорони здоров’я.

Мова не лише про лікарів, медсестер і санітарів, але й про інших працівників медичних установ.

„На сьогоднішній день заробітна платня медиків чи не найнижча серед інших бюджетних працівників. Ми бачимо, що підняли заробітну платню військовим, які стоять на варті миру і безпеки, працівникам поліції, які охороняють спокій та життєдіяльність мешканців країни. Не варто забувати, що медики стоять на варті здоров’я людини. Низькі зарплати призвели до втрати кадрового потенціалу. Багато хороших спеціалістів-лікарів виїжджають на роботу за кордон – до Словаччини, Угорщини, Польщі. Уже відчутна значна нестача молодшого медичного персоналу. Більшість наших працівників – мешканці сіл і їхньої зарплатні ледь вистачає на щоденний проїзд до роботи. Ми просимо усіх медиків міста, області і країни підтримати наше звернення до Уряду”, – наголосив Тарас Масляк.

Розділи: Суспільство

25 листопада

Інші дати
Народився Микола Пирогов
(1810, м. Москва, Росія – 1881) – видатний хірург та анатом, педагог. Засновник воєнно-польової хірургії. В розквіті творчих сил усамітнився в своєму невеликому матку «Вишня» неподалік Вінниці, де організував безкоштовну лікарню.
Розгорнути
Народився Іван Нечуй-Левицький
(1838, с.Стеблів, Черкаська область - 1918) — український прозаїк, перекладач. Автор творів «Микола Джеря», «Кайдашева сім»я»...
«Українська жизнь - то непочатий рудник, що лежить десь під землею, хоч за його вже брались і такі високі таланти, як Шевченко; то безконечний матеріал, що тільки ще жде робітників, цілих шкіл робітників на літературному полі». (Іван Нечуй-Левицький)
Розгорнути
Народився Клим Поліщук
(1891, с. Краснопіль, Житомирська область – 1937) – український письменник, публіцист, автор історичних романів «Гуляйпільський батько», «Отаман Зелений».
Розгорнути