chrome firefox opera safari iexplorer

Україну накриє шторм

06 червня 2016 о 10:08

На всій території України, крім північних і західних областей, оголосили штормове попередження на понеділок, 6 червня.

«Вдень 6 червня в Україні, крім північних і західних областей, грози, на півдні та сході країни місцями шквали 15-20 м/с», — повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Також сьогодні та завтра майже по всій України пройдуть дощі та можливі грози.

У столиці очікується хмарна погода, можливі короткочасні дощі. Стовпчик термометра у день показуватиме +17, а в ночі + 9 градусів тепла.

Нагадаємо, що у травні в Києві випала рекордна кількість опадів, якої не було з 1991 року. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.

За місяць у столиці зафіксували майже три кліматичні норми в 143 міліметра опадів. При цьому в травні було 17 днів з дощем. Таким чином місяць зайняв третє місце серед найбільш вологих в місті з 1891 року, відзначили в обсерваторії.

У той же час щодо температури травень видався рівним із середнім показником в +15,5 градусів. Фахівці відзначили, що це трохи вище кліматичної норми, але рекорди з температури не зафіксовані.

Джерело: znaj.ua
Розділи: Суспільство

8 грудня

Інші дати
Антон Хижняк
1907 – український письменник, журналіст, головний редактор «Літературної газети» (1950 – 1961). Автор збірок оповідань «Львівські оповідання», «Килимок», «Краса життя», повістей «Невгамовна», «Онуки спитають», «Нільська легенда» та ін.
Розгорнути
Народився Микола Волкович
(1858, м. Городня, Чернігівська область – 1928) – український хірург-новатор. Створив відому вітчизняну хірургічну школу, заснував Київське наукове товариство хірургів. Описав багато нових методів діагностики та лікування (симптом Волковича, резекція Волковича).
Розгорнути
Народилася Марія Крушельницька (Слобода)
(1876, с.Ульгівка, нині – Польща – 1935) – українська драматична акторка українського театру товариства «Руська бесіда», письменниця, громадська діячка. Брала участь у виданні читанок, організації театральних гуртків та культурно-освітніх закладів.
Розгорнути