chrome firefox opera safari iexplorer

Україну накриє шторм

06 червня 2016 о 10:08

На всій території України, крім північних і західних областей, оголосили штормове попередження на понеділок, 6 червня.

«Вдень 6 червня в Україні, крім північних і західних областей, грози, на півдні та сході країни місцями шквали 15-20 м/с», — повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Також сьогодні та завтра майже по всій України пройдуть дощі та можливі грози.

У столиці очікується хмарна погода, можливі короткочасні дощі. Стовпчик термометра у день показуватиме +17, а в ночі + 9 градусів тепла.

Нагадаємо, що у травні в Києві випала рекордна кількість опадів, якої не було з 1991 року. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.

За місяць у столиці зафіксували майже три кліматичні норми в 143 міліметра опадів. При цьому в травні було 17 днів з дощем. Таким чином місяць зайняв третє місце серед найбільш вологих в місті з 1891 року, відзначили в обсерваторії.

У той же час щодо температури травень видався рівним із середнім показником в +15,5 градусів. Фахівці відзначили, що це трохи вище кліматичної норми, але рекорди з температури не зафіксовані.

Джерело: znaj.ua
Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути