chrome firefox opera safari iexplorer

Україну накриє шторм

06 червня 2016 о 10:08

На всій території України, крім північних і західних областей, оголосили штормове попередження на понеділок, 6 червня.

«Вдень 6 червня в Україні, крім північних і західних областей, грози, на півдні та сході країни місцями шквали 15-20 м/с», — повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Також сьогодні та завтра майже по всій України пройдуть дощі та можливі грози.

У столиці очікується хмарна погода, можливі короткочасні дощі. Стовпчик термометра у день показуватиме +17, а в ночі + 9 градусів тепла.

Нагадаємо, що у травні в Києві випала рекордна кількість опадів, якої не було з 1991 року. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.

За місяць у столиці зафіксували майже три кліматичні норми в 143 міліметра опадів. При цьому в травні було 17 днів з дощем. Таким чином місяць зайняв третє місце серед найбільш вологих в місті з 1891 року, відзначили в обсерваторії.

У той же час щодо температури травень видався рівним із середнім показником в +15,5 градусів. Фахівці відзначили, що це трохи вище кліматичної норми, але рекорди з температури не зафіксовані.

Джерело: znaj.ua
Розділи: Суспільство

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути