chrome firefox opera safari iexplorer

АМКУ рекомендував «Київстару» зменшити тарифи

13 липня 2016 о 11:12

Схоже, Антимонопольний комітет України добряче підмочив репутацію мобільної мережі «Київстар», констатувавши завищення тарифів на вихідні дзвінки ледь не вдвічі, пише Україна молода. 

«Дії АТ «Київстар» щодо встановлення на економічно необґрунтованому рівні тарифів на послугу зі здійснення вихідних дзвінків на номери абонентів фіксованого зв’язку України в розмірах 1,75 грн./хв. і 1,50 грн./хв. містять ознаки порушення», — зазначили в АМКУ.

Зокрема, тарифи на відповідну послугу в інших компаній-операторів значно нижчі: наприклад, тарифи ТОВ «Лайфселл» становлять до 0,60 грн./хв. з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, а тариф ПрАТ «МТС Україна» — 0,50 грн. iз ПДВ та збором до Пенсійного фонду. Комітет зазначив, що «Київстар» не надав розмірів планових витрат, безпосередньо пов’язаних саме з наданням послуги зі здійснення вихідних дзвінків на номери операторів фіксованого зв’язку України.

В АМКУ вважають, що таке нахабне перевищення цін, спричинене зловживанням монопольним становищем на ринку послуг зі здійснення вихідних дзвінків, може призвести до нехтування інтересами споживачів. Загалом, частка оператора мобільного зв’язку «Київстар» на ринку перевищує 35%, і в самій компанії не визнають конкуренції з боку інших операторів, наголосили в АМКУ.

Наразі Антимонопольний комітет рекомендував компанії «Київстар» скоригувати тарифи, а «Київстар» має в 30-денний термін повідомити АМКУ про результати розгляду і роботи над рекомендаціями.

Розділи: Суспільство

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути