chrome firefox opera safari iexplorer

Бердянськ презентуватиме свої історичні скарби

13 липня 2016 о 10:21

В рамках акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» 15 липня міська влада Бердянська представить журналістам та оргкомітету туристичні можливості міста.

Метою презентації є показати, що містечко багате не лише акваторією Бердянського заливу та сучасними санаторіями, а й історичними та мистецькими пам'ятками. Зокрема, в місті функціонує художній музей ім. І.І. Бродського, в якому зберігаються найкращі колекції картин як українських, так і закордонних митців.

 wikipedia.org

 wikipedia.org

Також під час прес-туру буде презентовано музей історії міста та Бердянський державний педагогічний університет, який став alma mater для багатьох науковців, поетів та композиторів.

ber5

 osvita.com.ua

Нагадаємо, Бердянськ (Запорізька обл.) увійшов до 21 фіналіста акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”. Історія Бердянська розпочинається у 1824 році, коли генерал-губернатором краю графом Михайлом Воронцовим на Азов була відправлена експедиція. 11 січня 2005 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про оголошення природних територій міста Бердянська Запорізької області курортом державного значення».

На сьогодні за результатами Інтернет-голосування цей номінант входить до першої десятки.    

Джерело: 7chudes.in.ua
Розділи: Туристичні новини

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути