chrome firefox opera safari iexplorer

Гідропарк перетворився на величезний смітник посеред Києва. Фото

01 липня 2016 о 11:09

Головний київський «курорт» — Гідропарк — перетворився на величезний смітник посеред Києва, повідомив активіст Олександр Соколенко, опублікувавши у соцмережах фото заваленого брудом і відходами острова.

«Фоторепортаж про те, на що «зусиллями» міської влади перетворився Гідропарк, з якого просто не вивозять сміття. Та й скидати киянам його фізично нікуди — контейнери для збирання відходів у зоні, де щодня відпочивають десятки тисяч осіб, просто відсутні», -пише киянин.

Ситуацію погіршує ще й те, що зона відпочинку елементарно не облаштована туалетами.

«Якщо біля станції метро чи Молодіжного пляжу ще можна знайти неймовірно смердючий, але все ж туалет а-ля „вигрібна яма“, то на території пляжу Довбичка туалет відсутній як такий, і тисячі відпочивальників справляють малу та велику нужду просто у найближчих кущах... То може варто спочатку навести лад у центрі рідного міста, а вже потім возити сміття зі Львова?», — обурюється активіст.

01

02

03

04

05

06

* Фото Олександра Соколенка, 29.06.2016 р.

Розділи: Довкілля

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути