chrome firefox opera safari iexplorer

У жовтні український «безвіз» розглядатися у Європаламенті не буде

12 жовтня 2016 о 15:12

Питання «безвізу» між Україною та ЄС не увійшло до порядку денного чергової сесії Європарламенту, яка відбудеться 24-27 жовтня.

План роботи на цей тиждень вже опублікували на сайт парламенту.

Розгляд цього питання в ЄП є вирішальним кроком на шляху «безвізу» для України.

У вересні президент Європарламенту Мартін Шульц розповів, що скасування віз для України можуть розглянути у жовтні.

Наступний пленарний тиждень в Європарламенті запланований на 21-24 листопада.

24 листопада також відбудеться саміт Україна-ЄС.

Розділи: Суспільство

17 липня

Інші дати
Микола Миклухо-Маклай
1846 – російський мандрівник українського походження, антрополог, етнограф, географ, гуманіст. Дослідник, що став «каарам-тамо» (людиною з Місяця) для багатьох тубільців і науковим авторитетом для освічених європейців.
Розгорнути
Народилася Олена Пчілка (Косач Ольга Петрівна)
(1849, м. Гадяч, Полтавська область – 1930), українська письменниця, драматург, перекладач, критик, публіцист, етнограф, фольклорист, журналіст, редактор, видавець, педагог. Мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.
“Українська течія – се було наше природне оточення... Щодо пісень українських, то не знаю, чи ще в якомусь панському домі співано їх так багато, як у нас”. (Олена Пчілка)
Розгорнути
Народився Філарет Колесса
(1871, с. Піщани, Львівська область - 1947) – українського композитора, фольклориста, літературознавця, основоположника українського етнографічного музикознавства.  
Розгорнути