chrome firefox opera safari iexplorer

Засніжена гора Піп Іван. ФОТОРЕПОРТАЖ

15 листопада 2016 о 12:54

Василь Фіцак виклав фотографії чергування на горі.

«Чергування з 06-12.листопада. За цей період на гору піднялось тільки 5 туристів. Одній з груп було надано притулок, так як погіршились погодні умови, температура опустилась до -10 С, і наступного дня група зійшла вниз. Погода як завжди контрасна. Шалені вітри, зі швидкістю 20-30 м.с. до речі такий вітер при температурі повітря + 1 С, за добу наче феном розтопив 30-40 сантиметровий покрив снігу. Закінчили облаштування службового приміщення, пофарбували, і закінчили ремонтні роботи. Встановили щит та двері в приміщенні господарського блоку, щоб не замітало снігом, отже є ще одне приміщення захищене від вітру та снігу», — йдеться в повідомленні.

Джерело: firtka.if.ua
Розділи: Туристичні новини

19 жовтня

Інші дати
Богдан Гаврилишин
1926 – видатний український економіст. Член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі. Багаторічний директор МІМ-Женева. Засновник Міжнародного Інституту Менеджменту в Києві.
Розгорнути
Народився Сергій Васильківський
(1854, м. Ізюм Харківської обл. - 1917) - український живописець, якого називали «поетом українського малярства». А ще про нього писали: «Васильківський у живописі – це Шевченко в літературі». До речі, саме Васильківському належать одні з найвідоміших портретів Кобзаря.
Розгорнути
Народився Ігор Свєшніков
(1915, м. Київ — 1995) – археолог, доктор історичних наук. Понад 20 років проводив розкопки на місці Берестецької битви, результати яких узагальнені в монографії "Битва під Берестечком". Автор монографій про культури шнурової кераміки та шаровидних амфор, путівника по заповіднику "Козацькі могили".
Розгорнути