chrome firefox opera safari iexplorer

Пенсії за січень планують виплатити у грудні

20 грудня 2016 о 17:31

Пенсії за січень 2017 року уряд хоче виплатити раніше й планує це зробити наприкінці грудня.

Про це пише Вголос з посиланням на ТСН.

«Сьогодні на урядовому комітеті схвалили проект постанови, відповідно до якого пенсійні виплати тим, хто, згідно з графіком, має отримати пенсію на початку січня 2017 року, будуть здійснені наприкінці грудня 2016 року, як це відбулося і в минулому році. Проектом постанови передбачається провести фінансування виплати пенсій у грудні 2016-го пенсіонерам, які одержують пенсії: 1) через установи банків з встановленими датами виплати до 15 січня 2017 року включно, 2) через установи поштового зв'язку з встановленими датами виплати до 10 січня 2017 року включно», – уточнив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Проект рішення ще має ухвалити Кабмін. Розпочати виплати планують після 25 грудня.

На ці потреби спрямують 10,4 млрд грн.

Розділи: Суспільство

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути