chrome firefox opera safari iexplorer

Перший український 3D-мультфільм «Микита Кожум’яка» зібрав у прокаті більше 11 млн грн

15 грудня 2016 о 15:22

Перший український 3D-анімаційний фільм “Микита Кожум’яка”, зібравши за перший вікенд кінопоказу близько 5 млн гривень, побив рекорди в прокаті українських фільмів, створених за підтримки Державного агентства України з питань кіно у 2016 році.

Про це УНН повідомили у відповідь на інформаційний запит у прес-службі агентства.

“У 2016 році рекорди в прокаті українських фільмів, створених за підтримки Держкіно України, побив перший український 3D-анімаційний фільм Манука Депояна „Микита Кожум’яка“, зібравши за перший вікенд прокату близько 5 млн грн. З дня виходу в прокат (13 жовтня) станом на 12 грудня мультфільм зібрав бокс-офіс розміром 11 млн 200 тис. грн”, — повідомили у прес-службі.

Також у Держкіно зазначили, що цьогоріч, окрім повнометражної стрічки Манука Депояна, завершено виробництво шести анімаційних фільмів. Зокрема це 7-хвилинні мультфільми “Подорож” та “Шнурки”, а також “Мишко та місячна Дзвінка” (10,5 хв), “Я Чайник!” (8,7 хв), “Лохмітко” (8 хв.), “Кобзар 2015” (6,5 хв).

Також у 2016 році будуть закінчені “Чудове чудовисько” (22 хв) та “Лабіринт” (8 хв).

Як повідомляв УНН, права на трансляцію мультфільму “Микита Кожум’яка” вже придбало 20 країн.

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути