chrome firefox opera safari iexplorer

Україна виграла Кубок світу з велоспорту

02 березня 2017 о 13:52

Українські спортсмени викликали справжній фурор на Кубку світу з велоспорту на треку, який завершився в Каліфорнії (США).

На заключному етапі наші співвітчизники здобули дві медалі — «золото» і «срібло». При цьому відразу троє українців стали переможцями Кубка світу, пише Високий замок.

Чемпіонка Європи в кейріні Любов Басова стала переможницею КМ у жіночому кейріні, набравши після чотирьох етапів 1325 очок. У США українка здобула срібну медаль у спринті, випередивши росіянку Анастасію Войнову і пропустивши вперед німкеню Крістіну Фогель.

А ось харків'янка Олена Старикова за підсумками чотирьох етапів виграла Кубок світу в дисципліні «спринт». У загальному заліку вона випередила іспанку Таню Кальво Барбер і ту саму Фогель із Німеччини.

Ще одна представниця України Тетяна Клімченко здобула в Каліфорнії «золото» у скретчі. А ось у підсумковому рейтингу після 4-х етапів Таня виявилася другою.

14 липня

Інші дати
Народився Микола Корф
(1834, м. Харків - 1883) - педагог і просвітитель, почесний член Женевської академії наук та Петербурзького педагогічного товариства. Огранізатор початкових земських шкіл на Україні.
Розгорнути
Народився Мирослав Ірчан (Андрій Дмитрович Баб'юк)
(1897, с.П'ядики, Івано-Франківська область - 1937) — український письменник, публіцист, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, історик, видавець. Автор п»єс «Бунтар», «Плацдарм», «Бувші люди», «Родина щіткарів» та ін.  
"…Могили Ваші розсіяні по всій широкій Україні. Це здорове зерно, з якого виросте наша свята воля. І прийде час, що посуне тисячами на Ваші могилки вільний народ і цілуватиме землю, що прикрила Вас, і сльозами буде зрошувати її… І дітям маленьким будуть Ваші могилки найвищою наукою …» (Мирослав Ірчан, посмертна згадка січовим стрільцям ).
Розгорнути