chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко відвідав Ірпінський економічний коледж

07 листопада 2018 о 17:45

Голова наглядової ради НУБіП України Микола Томенко відвідав Ірпінський економічний коледж. На початку візиту директор коледжу  Сергія Михайлов ознайомив гостя з матеріально-технічною базою навчального закладу, умовами надання у коледжі освітянських послуг і реалізації особистісного потенціалу учасників освітньо-виховного процесу: навчальними аудиторіями та кабінетами, комп'ютерними навчальними та мультимедійними лабораторіями, експозиціями музею історії навчального закладу та «Української світлиці», об̕̕єктами соціальної інфраструктури.

Зустріч продовжилася у актовій залі коледжу, де для широкого загалу педагогів і студентів Микола  Томенко презентував просвітницькі напрацювання фонду «Рідна країна»  та продемонстрував фільм з циклу «7 чудес України» про Софію Київську. 

Між студентами, викладачами та Миколою Томенком відбувся діалог на тему: «Перспективи освіти, культури та науки в Україні», на якому учасники обговорили основні проблеми в цій сфері.

Також від Миколи Томенка бібліотеці навчального закладу була презентована книга «Україна: історія Конституції».

Розділи: Суспільство

16 вересня

Інші дати
Народився Петро Масоха
(1904, с. Первомайське Черкаської області - 1991) - український актор театру та кіно. Грав у фільмах "Є такий хлопець" (Костромін), "Вершники" (Іван Половець), "Земля" (Хома),  "Іван" (Іван).
Розгорнути
Народився Петро Борзяк
(1903 - 2000) – український фізик, вчений. Автор комплексних досліджень фізичної природи різних фотокатодів. В 1951 відкрив екситонне поглинання світла напівпровідниковими стибій-цезійовими та олов'яно-цезійовими плівками і пов'язану з цим фотоелектронну емісію.
Розгорнути
1658 – гетьманом Іваном Виговським укладено Гадяцький договір
Іван Виговський (? – 1664) – гетьман Війська Запорзіького (1657 – 1659), Київський воєвода (1659 – 1664). Гадяцький договір – угода, укладена біля міста Гадяч за ініціативою гетьмана Івана Виговського між Річчю Посполитою і Гетьманщиною. Угода передбачала входження Гетьманщини до складу федеративної Речі Посполитої під назвою «Великого Князівства Руського» як третього рівноправного члена Польщі і Литви.
Розгорнути