chrome firefox opera safari iexplorer

Олександр Федоренко: Пішохідний міст – афера по швидкому освоєнню бюджетних коштів

05 грудня 2018 о 13:40
kiev-today.com.ua

Влітку Громадськй рух «Рідна країна» в рамках свого проекту #Нашбюджет — під громадський контроль   аналізував, наскільки доцільно витрачаються бюджетні кошти, зокрема, в столиці.

Так от друге місце рейтингу зайняв  міст сумнівної необхідності. Під виглядом турботи про мешканців та гостей столиці, влада планує побудувати пішохідний міст довжиною 222 метри від Володимирської гірки (поблизу колони Магдебурзького права) до парку «Хрещатий». На спорудження мосту було передбачено бюджетом 80 млн. грн., а вартість лише проектування становить 2,6 млн. грн.

Сьогодні “Українська правда” повідомляє, що КП “Інженерний центр” КМДА має намір укласти угоду з ТОВ “Спецавто-Буд” про будівництво моста від Володимирської гірки до Арки дружби народів за 255,57 мільйона гривень.

Така інформація розміщена у системі “Прозорро”, повідомляють “Наші гроші”.

Мостовий пішохідно-велосипедний перехід між парками “Хрещатий” і “Володимирська гірка” планують збудувати до кінця 2019 року.

Відзначається, що столичний “Спецавто-Буд” уперше сам виграв тендер. Однак цього року на будівництві моста в Івано-Франківську він був субпідрядником ТОВ “Мостобудівельний загін №112”, пов’язаного з оточенням екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса.

Один з експертів проекту #Нашбюджет та голова київського осередку партії Громадський рух “Рідна країна” Олександр Федоренкопрокоментував такий дивний збіг.

“Таке будівництво непотрібного мосту навіть важко назвати “ярмаркою марнославства”. З огляду на те, як зростала ціна на його спорудження та походження фірми-підрядника, можна з впевненістю сказати, що це чергове легке освоєння бюджетних коштів. Кличко не захотів з бюджету столиці оплачувати борг метрополітену, посилаючись на те, що не хоче забирати у міста нові садочки чи дороги, а виявляється, він “оберігав” бюджет для таких корупційних проектів. В місті обвалюються основні мости, якими кияни користуються щодня, в адміністрації нарахували 70 об’єктів в аварійному стані, а влада розпочинає чергове будівництво собі на втіху. Точно зрозуміло одне – столична влада добре розуміє, що скоро покине свої кабінети, тому намагається швидко і якнайбільше освоїти бюджетних коштів”.

Розділи: Політика

14 липня

Інші дати
Народився Микола Корф
(1834, м. Харків - 1883) - педагог і просвітитель, почесний член Женевської академії наук та Петербурзького педагогічного товариства. Огранізатор початкових земських шкіл на Україні.
Розгорнути
Народився Мирослав Ірчан (Андрій Дмитрович Баб'юк)
(1897, с.П'ядики, Івано-Франківська область - 1937) — український письменник, публіцист, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, історик, видавець. Автор п»єс «Бунтар», «Плацдарм», «Бувші люди», «Родина щіткарів» та ін.  
"…Могили Ваші розсіяні по всій широкій Україні. Це здорове зерно, з якого виросте наша свята воля. І прийде час, що посуне тисячами на Ваші могилки вільний народ і цілуватиме землю, що прикрила Вас, і сльозами буде зрошувати її… І дітям маленьким будуть Ваші могилки найвищою наукою …» (Мирослав Ірчан, посмертна згадка січовим стрільцям ).
Розгорнути