chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» на сторожі дитячих бібліотек України

02 квітня 2021 о 10:22

В Міжнародний день дитячої книги команда «Рідної країни» продовжила свій проект для дитячих та шкільних бібліотек «Українська книга — дітям України», а також шкіл Черкащини.

Засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко зазначив:

«Особливе значення надаємо тим регіонам, де в часи децентралізації та оптимізації дитячі бібліотеки визнані «ворогами влади» й тотально ліквідовуються або скорочуються до відділів дорослих бібліотек. Звертаюся до колективів бібліотек: — інформуйте нас про спроби закриття бібліотек місцевою владою і ми зробимо все для вашої підтримки. І пам‘ятаємо, що влада, яка бореться з бібліотеками і нація, яка не читає книги, приречені на поразку».

Команда також завітала до шкіл Черкащини. 

Під час зустрічі в Бобрицькому ліцеї, що на Канівщині, розмова йшла про перспективи сільської освіти. Також відбулась презентація проектів «Рідної країни» для вчителів історії, географії, правознавства, української мови та літератури.До вчителів фізичної культури і спорту спеціальна увага й підтримка від нашої команди і НОК України! Микола Томенко разом з із очільницею ОГГ Штефан Оленою Василівною обговорили також плани упорядкування та історико-культурного пропагування славного Трахтемирова, який нині входить до Бобрицької громади. Нагадаємо, що команда «Рідної країни» вже кілька років поспіль допомагає місцевій громаді та заповіднику в упорядкуванні козацького цвинтаря та історичних місць знаменитого Трахтемирова.

Розділи: Суспільство

1 грудня

Інші дати
День працівників прокуратури
Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.
Розгорнути
Народився Микола Леонтович
(1877, с.Монастирок, Вінницька область - 1921) – український композитор, хоровий диригент, Його обробка для хору народної пісні «Щедрик» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Розгорнути
Народився Платон Воронько
(1913, с. Чернеччина, Сумська область – 1988) – український письменник, публіцист. Автор поетичної збірки «Повінь».
«У моєї доні Оченята сонні, Рученьки, Мов з вати, Доня Хоче спати... Ніч прийшла Тихенька, Спи, Моя маленька...» (Платон Воронько)
Розгорнути
Народився Платон Майборода
(1918, с.Пелехівщина, Полтавська область – 1989) –український композитор, автор численних пісень і хорів, обробок народних пісень ( «Пісня про рушник», «Якщо ти любиш», «Ми підем де трави похилі», «Київський вальс»).
А чи ранньою, чи пізньою, Як цвістимуть всі сади, Я прийду до тебе піснею, Тільки прагни, тільки жди…(Платон Майборода)
Розгорнути
Народився Георгій Майборода
(1913, с. Пелехівщина Полтавської обл. - 1992) - український композитор. Автор багатьох опер, симфоній, концертів для голосу з оркестром, для скрипки з оркестром, симфонічних варіацій для віолончелі з оркестром, хорів, романсів.
Розгорнути