chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» на сторожі дитячих бібліотек України

02 квітня 2021 о 10:22

В Міжнародний день дитячої книги команда «Рідної країни» продовжила свій проект для дитячих та шкільних бібліотек «Українська книга — дітям України», а також шкіл Черкащини.

Засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко зазначив:

«Особливе значення надаємо тим регіонам, де в часи децентралізації та оптимізації дитячі бібліотеки визнані «ворогами влади» й тотально ліквідовуються або скорочуються до відділів дорослих бібліотек. Звертаюся до колективів бібліотек: — інформуйте нас про спроби закриття бібліотек місцевою владою і ми зробимо все для вашої підтримки. І пам‘ятаємо, що влада, яка бореться з бібліотеками і нація, яка не читає книги, приречені на поразку».

Команда також завітала до шкіл Черкащини. 

Під час зустрічі в Бобрицькому ліцеї, що на Канівщині, розмова йшла про перспективи сільської освіти. Також відбулась презентація проектів «Рідної країни» для вчителів історії, географії, правознавства, української мови та літератури.До вчителів фізичної культури і спорту спеціальна увага й підтримка від нашої команди і НОК України! Микола Томенко разом з із очільницею ОГГ Штефан Оленою Василівною обговорили також плани упорядкування та історико-культурного пропагування славного Трахтемирова, який нині входить до Бобрицької громади. Нагадаємо, що команда «Рідної країни» вже кілька років поспіль допомагає місцевій громаді та заповіднику в упорядкуванні козацького цвинтаря та історичних місць знаменитого Трахтемирова.

Розділи: Суспільство

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути