chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» на сторожі дитячих бібліотек України

02 квітня 2021 о 10:22

В Міжнародний день дитячої книги команда «Рідної країни» продовжила свій проект для дитячих та шкільних бібліотек «Українська книга — дітям України», а також шкіл Черкащини.

Засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко зазначив:

«Особливе значення надаємо тим регіонам, де в часи децентралізації та оптимізації дитячі бібліотеки визнані «ворогами влади» й тотально ліквідовуються або скорочуються до відділів дорослих бібліотек. Звертаюся до колективів бібліотек: — інформуйте нас про спроби закриття бібліотек місцевою владою і ми зробимо все для вашої підтримки. І пам‘ятаємо, що влада, яка бореться з бібліотеками і нація, яка не читає книги, приречені на поразку».

Команда також завітала до шкіл Черкащини. 

Під час зустрічі в Бобрицькому ліцеї, що на Канівщині, розмова йшла про перспективи сільської освіти. Також відбулась презентація проектів «Рідної країни» для вчителів історії, географії, правознавства, української мови та літератури.До вчителів фізичної культури і спорту спеціальна увага й підтримка від нашої команди і НОК України! Микола Томенко разом з із очільницею ОГГ Штефан Оленою Василівною обговорили також плани упорядкування та історико-культурного пропагування славного Трахтемирова, який нині входить до Бобрицької громади. Нагадаємо, що команда «Рідної країни» вже кілька років поспіль допомагає місцевій громаді та заповіднику в упорядкуванні козацького цвинтаря та історичних місць знаменитого Трахтемирова.

Розділи: Суспільство

27 вересня

Інші дати
Народився Микола Надемський
(1892, м. Київ – 1937) – український актор театру та кіно, театральний режисер. Зіграв понад 57 ролей в кіно («Звенигора», «Арсенал», «Земля» та ін).
Розгорнути
Народився Григорій Світлицький
(1872, м. Київ, - 1948) - український художник, майстер світлових контрастів.  Автор картин "Місячна ніч в Україні", "Місячна соната", "Листя шелестить", "Зійшов місяць", "Рідний край".
Розгорнути
Народився Олександр Вербицький
(1875,  м. Севастополь - 1958) - український архітектор, автор проекту сучасної споруди залізничного вокзалу в місті Києві.
Розгорнути
Народився Лев Силенко
(1921 – 2008) – філософ, релігійний діяч. Засновник Рідної Української Національної Віри (РУНВіри). Автор книги «Мага Віра» - священної книги РУНВіри.
«Людина, яка не любить свою Вітчизну, втратила все»
Розгорнути