chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» на сторожі дитячих бібліотек України

02 квітня 2021 о 10:22

В Міжнародний день дитячої книги команда «Рідної країни» продовжила свій проект для дитячих та шкільних бібліотек «Українська книга — дітям України», а також шкіл Черкащини.

Засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко зазначив:

«Особливе значення надаємо тим регіонам, де в часи децентралізації та оптимізації дитячі бібліотеки визнані «ворогами влади» й тотально ліквідовуються або скорочуються до відділів дорослих бібліотек. Звертаюся до колективів бібліотек: — інформуйте нас про спроби закриття бібліотек місцевою владою і ми зробимо все для вашої підтримки. І пам‘ятаємо, що влада, яка бореться з бібліотеками і нація, яка не читає книги, приречені на поразку».

Команда також завітала до шкіл Черкащини. 

Під час зустрічі в Бобрицькому ліцеї, що на Канівщині, розмова йшла про перспективи сільської освіти. Також відбулась презентація проектів «Рідної країни» для вчителів історії, географії, правознавства, української мови та літератури.До вчителів фізичної культури і спорту спеціальна увага й підтримка від нашої команди і НОК України! Микола Томенко разом з із очільницею ОГГ Штефан Оленою Василівною обговорили також плани упорядкування та історико-культурного пропагування славного Трахтемирова, який нині входить до Бобрицької громади. Нагадаємо, що команда «Рідної країни» вже кілька років поспіль допомагає місцевій громаді та заповіднику в упорядкуванні козацького цвинтаря та історичних місць знаменитого Трахтемирова.

Розділи: Суспільство

3 жовтня

Інші дати
Народився Володимир Дорошенко
(1879, м. Петербург, Росія – 1963) – український бібліограф, літературознавець, перекладач, критик. «Князем української бібліографії» називали його сучасники.
Розгорнути
Народився Михайло Возняк
(1881, с. Волиця, Львівська область – 1954) – український літературознавець і фольклорист. Автор багатьох наукових праць, присвячених життю і творчості українських письменників, українського фольклору й театру, «Історії української літератури» в 3 томах.
Розгорнути
Народився Киріяк Костанді
(1852, с. Дофіновка, Одеська область – 1921) - український художник-передвижник. Автор картин «У хворого друга», «В люди», пейзажів, портретів. Серед учнів К.Констанді – М.Греков, А.Шовкуненко.
Розгорнути