chrome firefox opera safari iexplorer

7 чудес України — на телеканалі ПравдаТут

31 травня 2021 о 16:29

Від сьогодні 50 фільмів із циклу «7 чудес України» можна переглянути на каналі ПравдаТУТ. Про це повідомив очільник фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

«Наші фільми можна буде подивитися о 15-30 та 6-30. Символічно, що показ фільмів розпочинається з початком літа. Переконані, що ознайомлення з унікальними й неповторними історико-архітектурними та природними перлинами нашої держави допоможе зпопуляризувати їх та відповідно — обрати місця для своїх подорожей та відпочинку. Мандруйте Україною, відпочивайте в Україні, любіть Україну!», — повідомив Микола Томенко у своєму фейсбуку.

Нагадаємо, що за результатами різних етапів загальнонаціональної акції «7 чудес України» було відзнято такі фільми: «7 чудес України: замки, палаци і фортеці», «7 природних чудес України», «7 історичних чудес України», «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Розділи: Туристична

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути