chrome firefox opera safari iexplorer

7 чудес України — на телеканалі ПравдаТут

31 травня 2021 о 16:29

Від сьогодні 50 фільмів із циклу «7 чудес України» можна переглянути на каналі ПравдаТУТ. Про це повідомив очільник фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

«Наші фільми можна буде подивитися о 15-30 та 6-30. Символічно, що показ фільмів розпочинається з початком літа. Переконані, що ознайомлення з унікальними й неповторними історико-архітектурними та природними перлинами нашої держави допоможе зпопуляризувати їх та відповідно — обрати місця для своїх подорожей та відпочинку. Мандруйте Україною, відпочивайте в Україні, любіть Україну!», — повідомив Микола Томенко у своєму фейсбуку.

Нагадаємо, що за результатами різних етапів загальнонаціональної акції «7 чудес України» було відзнято такі фільми: «7 чудес України: замки, палаци і фортеці», «7 природних чудес України», «7 історичних чудес України», «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Розділи: Туристична

29 вересня

Інші дати
Народився Микола Островський
(1904, с. Вілія Рівненської обл. - 1936) - письменник. Автор романів "Як гартувалася сталь" та "Народжені бурею".
Розгорнути
Народився Михайло Грушевський
(1866 - 1934) — український історик, організатор української науки, політичний діяч і публіцист, голова Центральної Ради (1917—1918), академік, автор понад 2000 наукових праць.
«Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». «Після проголошення самостійності Української Республіки ніхто вже не може ховатися в хащі нейтралітету, бо тепер є боротьба двох держав, України і Великоросії…».
Розгорнути
Народився Карпенко-Карий Іван (Тобілевич Іван Карпович)
(1845 - 1907) — український письменник, драматург, ерудит. Його комедії «Мартин Боруля», «Сто тисяч», «Хазяїн» - класика світової драматургії.
«Карпенко-Карий був одним з батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література», Іван Франко
Розгорнути