chrome firefox opera safari iexplorer

7 чудес України — на телеканалі ПравдаТут

31 травня 2021 о 16:29

Від сьогодні 50 фільмів із циклу «7 чудес України» можна переглянути на каналі ПравдаТУТ. Про це повідомив очільник фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

«Наші фільми можна буде подивитися о 15-30 та 6-30. Символічно, що показ фільмів розпочинається з початком літа. Переконані, що ознайомлення з унікальними й неповторними історико-архітектурними та природними перлинами нашої держави допоможе зпопуляризувати їх та відповідно — обрати місця для своїх подорожей та відпочинку. Мандруйте Україною, відпочивайте в Україні, любіть Україну!», — повідомив Микола Томенко у своєму фейсбуку.

Нагадаємо, що за результатами різних етапів загальнонаціональної акції «7 чудес України» було відзнято такі фільми: «7 чудес України: замки, палаци і фортеці», «7 природних чудес України», «7 історичних чудес України», «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Розділи: Туристична

27 листопада

Інші дати
Народилася Ольга Кобилянська
(1863, Румунія —1942) — українська письменниця. Авторка творів «Земля», «Царівна», «Меланхолійний вальс», «В неділю рано зілля копала» та ін.
Розгорнути
Народився Григорій Чупринка (Грицько Чупринка)
(1879, с.Гоголів, Київська область - 1921) — український поет і громадський діяч. Автор збірок лірики «Огнецвіт», «Метеор», «Ураган», Сон-трава», «Білий гарт», поеми «Лицар-Сам».
«Розкішний степ... Убогі села... Це ти, мій краю чарівний? Мій рідний край такий веселий, Мій рідний край такий сумний!» (Григорій Чупринка)
Розгорнути