chrome firefox opera safari iexplorer

30-річчю Незалежності сучасної України: добрі справи власним коштом, а не патріотичні понти з бюджету

08 липня 2021 о 07:52

Команда «Рідної країни» власним прикладом та за свої кошти готує низку просвітницьких, культурологічних, екологічних та спортивних проектів до 30-річчя Незалежності сучасної України. Натомість, дивує і дратує поява ініціатив від влади та «політичної еліти» до свята, виключно, задля політичних та партійних понтів.

Так, місцеві чиновники запланували за наші, більш як 100 мільйонів бюджетних гривень, помірятися у кого більший флагшток.

Водночас, вожді парламенських партій, яким держава платить наші 700 мільйонів гривень на рік, готують партійно-патріотичну рекламу в соціальних мережах, на телебаченні та на бігмордах!

Тим часом, триває медійний хіт-парад патріотичних роздумів тих «знавців футбольної справи» про те, яким повинен бути український футбол, які жодного футбольного м‘яча за свої кошти не купили у сільську школу чи зремонтували або збудували як меценати, бодай, один спортивний майданчик!

Отож, команда «Рідної країни»  пропонує зупинити бюджетний і оральний псевдо-патріотизм, а любов до Незалежної України підкріпити добрими справами за власні кошти!

Принагідно інформую, що наша команда до 30-річчя Незалежності сучасної України:

– проводить традиційне етнографічне світо «Зажинки-2021» на Київщині;

– встановить пам‘ятний знак славному козацтву в Трахтемирові;

– вручить світоглядні подарунки десяткам шкіл та бібліотек в рамках проекту «Українська книга – дітям України»;

– допоможе десяткам спортивних та звичайних шкіл спортивним обладнанням та інвентарем, а ФАПам – засобами індивідуального захисту в контексті нашого проекту «Здоровим і спортивним – бути модно»…

ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

Бо правдивий, щоденний патріотизм – це любов до України, яка не лише до глибини душі, а й до глибини власної кишені!

Микола Томенко — засновник фонду «Рідна країна»

Розділи: Громадянська

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі