chrome firefox opera safari iexplorer

30-річчю Незалежності сучасної України: добрі справи власним коштом, а не патріотичні понти з бюджету

08 липня 2021 о 07:52

Команда «Рідної країни» власним прикладом та за свої кошти готує низку просвітницьких, культурологічних, екологічних та спортивних проектів до 30-річчя Незалежності сучасної України. Натомість, дивує і дратує поява ініціатив від влади та «політичної еліти» до свята, виключно, задля політичних та партійних понтів.

Так, місцеві чиновники запланували за наші, більш як 100 мільйонів бюджетних гривень, помірятися у кого більший флагшток.

Водночас, вожді парламенських партій, яким держава платить наші 700 мільйонів гривень на рік, готують партійно-патріотичну рекламу в соціальних мережах, на телебаченні та на бігмордах!

Тим часом, триває медійний хіт-парад патріотичних роздумів тих «знавців футбольної справи» про те, яким повинен бути український футбол, які жодного футбольного м‘яча за свої кошти не купили у сільську школу чи зремонтували або збудували як меценати, бодай, один спортивний майданчик!

Отож, команда «Рідної країни»  пропонує зупинити бюджетний і оральний псевдо-патріотизм, а любов до Незалежної України підкріпити добрими справами за власні кошти!

Принагідно інформую, що наша команда до 30-річчя Незалежності сучасної України:

– проводить традиційне етнографічне світо «Зажинки-2021» на Київщині;

– встановить пам‘ятний знак славному козацтву в Трахтемирові;

– вручить світоглядні подарунки десяткам шкіл та бібліотек в рамках проекту «Українська книга – дітям України»;

– допоможе десяткам спортивних та звичайних шкіл спортивним обладнанням та інвентарем, а ФАПам – засобами індивідуального захисту в контексті нашого проекту «Здоровим і спортивним – бути модно»…

ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

Бо правдивий, щоденний патріотизм – це любов до України, яка не лише до глибини душі, а й до глибини власної кишені!

Микола Томенко — засновник фонду «Рідна країна»

Розділи: Громадянська

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути