chrome firefox opera safari iexplorer

Канал Порошенка рекламує фаната «ДНР» і «ЛНР»?

13 вересня 2021 о 12:17

Я вже писав про подвійні стандарти «патріотизму» політиків, які у Верховній Раді — непримиренні бандерівці, а у власному бізнесі — типові ватники. Як приклад, на «5 каналі», не просто каналі Порошенка-Стеця, а на каналі, що позиціонує себе як єдино УКРАЇНСЬКИЙ канал, далі триває показ фільмів часів НДР-СРСР за участі Гойко Мітіча. 

Нагадаю, що цей сербський актор в 2019 році відвідав так звані ДНР і ЛНР та пообіцяв віддати всі сили у боротьбі за їхнє «правое дело» проти України і НАТО! Більш за те, обгрунтовував військові дії сепаратистів і терористів, як продовження справедливої боротьби індіанців за свої права!

скрін-шот

скрін-шот

Тут багато патріотів критикують Нацраду за толерантне ставлення до так званих ватних каналів і це справедливо. Але чому ніхто із цих знаних патріотів не помічає сербського оборонця так званих ДНР і ЛНР на 5 каналі 5 президента?

У мене запитання до Нацради: а що, одним каналам не можна показувати фільми із російськими акторами-ватниками, а іншим — можна із сербськими акторами-друзями терористів?

16 вересня

Інші дати
Народився Петро Масоха
(1904, с. Первомайське Черкаської області - 1991) - український актор театру та кіно. Грав у фільмах "Є такий хлопець" (Костромін), "Вершники" (Іван Половець), "Земля" (Хома),  "Іван" (Іван).
Розгорнути
Народився Петро Борзяк
(1903 - 2000) – український фізик, вчений. Автор комплексних досліджень фізичної природи різних фотокатодів. В 1951 відкрив екситонне поглинання світла напівпровідниковими стибій-цезійовими та олов'яно-цезійовими плівками і пов'язану з цим фотоелектронну емісію.
Розгорнути
1658 – гетьманом Іваном Виговським укладено Гадяцький договір
Іван Виговський (? – 1664) – гетьман Війська Запорзіького (1657 – 1659), Київський воєвода (1659 – 1664). Гадяцький договір – угода, укладена біля міста Гадяч за ініціативою гетьмана Івана Виговського між Річчю Посполитою і Гетьманщиною. Угода передбачала входження Гетьманщини до складу федеративної Речі Посполитої під назвою «Великого Князівства Руського» як третього рівноправного члена Польщі і Литви.
Розгорнути