chrome firefox opera safari iexplorer

Канал Порошенка рекламує фаната «ДНР» і «ЛНР»?

13 вересня 2021 о 12:17

Я вже писав про подвійні стандарти «патріотизму» політиків, які у Верховній Раді — непримиренні бандерівці, а у власному бізнесі — типові ватники. Як приклад, на «5 каналі», не просто каналі Порошенка-Стеця, а на каналі, що позиціонує себе як єдино УКРАЇНСЬКИЙ канал, далі триває показ фільмів часів НДР-СРСР за участі Гойко Мітіча. 

Нагадаю, що цей сербський актор в 2019 році відвідав так звані ДНР і ЛНР та пообіцяв віддати всі сили у боротьбі за їхнє «правое дело» проти України і НАТО! Більш за те, обгрунтовував військові дії сепаратистів і терористів, як продовження справедливої боротьби індіанців за свої права!

скрін-шот

скрін-шот

Тут багато патріотів критикують Нацраду за толерантне ставлення до так званих ватних каналів і це справедливо. Але чому ніхто із цих знаних патріотів не помічає сербського оборонця так званих ДНР і ЛНР на 5 каналі 5 президента?

У мене запитання до Нацради: а що, одним каналам не можна показувати фільми із російськими акторами-ватниками, а іншим — можна із сербськими акторами-друзями терористів?

20 серпня

Інші дати
Народилася Катерина Лазаревська
(1879, м. Київ, - 1939) - український історик та археограф. Брала участь  у підготовці "Історичного словника українського язика", "Опису Новгород-Сіверського намісництва" (1931) та ін.
Розгорнути
Народився Тарас Мельничук
(1938 (1939), с.Уторопи, Івано-Франківська область – 1995) - український поет. Автор книги «Князь роси».
«Поезіє, будь мені сонцем, будь мені катом, і не треба мені оборонця, і не треба мені прикриття». (Тарас Мельничук)
Розгорнути
Народився Платон Костюк
(1924, м.Київ – 2010) - український науковець, засносник української школи нейрофізіологів. Голова Верховної Ради УРСР (1985-1990). Герой України.
Розгорнути