chrome firefox opera safari iexplorer

Канал Порошенка рекламує фаната «ДНР» і «ЛНР»?

13 вересня 2021 о 12:17

Я вже писав про подвійні стандарти «патріотизму» політиків, які у Верховній Раді — непримиренні бандерівці, а у власному бізнесі — типові ватники. Як приклад, на «5 каналі», не просто каналі Порошенка-Стеця, а на каналі, що позиціонує себе як єдино УКРАЇНСЬКИЙ канал, далі триває показ фільмів часів НДР-СРСР за участі Гойко Мітіча. 

Нагадаю, що цей сербський актор в 2019 році відвідав так звані ДНР і ЛНР та пообіцяв віддати всі сили у боротьбі за їхнє «правое дело» проти України і НАТО! Більш за те, обгрунтовував військові дії сепаратистів і терористів, як продовження справедливої боротьби індіанців за свої права!

скрін-шот

скрін-шот

Тут багато патріотів критикують Нацраду за толерантне ставлення до так званих ватних каналів і це справедливо. Але чому ніхто із цих знаних патріотів не помічає сербського оборонця так званих ДНР і ЛНР на 5 каналі 5 президента?

У мене запитання до Нацради: а що, одним каналам не можна показувати фільми із російськими акторами-ватниками, а іншим — можна із сербськими акторами-друзями терористів?

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути