chrome firefox opera safari iexplorer

Канал Порошенка рекламує фаната «ДНР» і «ЛНР»?

13 вересня 2021 о 12:17

Я вже писав про подвійні стандарти «патріотизму» політиків, які у Верховній Раді — непримиренні бандерівці, а у власному бізнесі — типові ватники. Як приклад, на «5 каналі», не просто каналі Порошенка-Стеця, а на каналі, що позиціонує себе як єдино УКРАЇНСЬКИЙ канал, далі триває показ фільмів часів НДР-СРСР за участі Гойко Мітіча. 

Нагадаю, що цей сербський актор в 2019 році відвідав так звані ДНР і ЛНР та пообіцяв віддати всі сили у боротьбі за їхнє «правое дело» проти України і НАТО! Більш за те, обгрунтовував військові дії сепаратистів і терористів, як продовження справедливої боротьби індіанців за свої права!

скрін-шот

скрін-шот

Тут багато патріотів критикують Нацраду за толерантне ставлення до так званих ватних каналів і це справедливо. Але чому ніхто із цих знаних патріотів не помічає сербського оборонця так званих ДНР і ЛНР на 5 каналі 5 президента?

У мене запитання до Нацради: а що, одним каналам не можна показувати фільми із російськими акторами-ватниками, а іншим — можна із сербськими акторами-друзями терористів?

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути