chrome firefox opera safari iexplorer

Російські терористи і вандали на острові АХІЛЛА-ЗМІЇНИЙ або чому досі мовчить влада ГРЕЦІЇЇ та ЮНЕСКО?!

25 лютого 2022 о 18:27

Вшановуючи героїзм наших прикордонників на острові Зміїний, мусимо дорікнути й нашим грецьким друзям щодо їх мовчанки про тероризм і вандалізм Путінської Росії!Нагадаю, що нинішній острів Зміїний, це знаменитий «ОСТРІВ АХІЛЛА»або «БІЛИЙ», де за грецькою легендою був похований АХІЛЛ, а згодом на його честь було збудовано храм та 20-метрову скульптуру цього хороброго воїна. Був час, коли греки активно мандрували на цей острів — сакральне місце античної історії та культури.В 1843-56 році за проектом англійського архітектора Чарльза Акройда з каміння зруйнованого храму АХІЛЛА було збудовано 40-метровий маяк восьмикутної форми. За часів Незалежності України тут з’явився музей, науково-дослідна станція, невеличкий готель.Знаю, що правдиві греки шоковані цинізмом та вандалізмом терористів Путіна щодо українських прикордонників та знаменитої пам‘ятки давньогрецької культури.Але чому досі мовчить ВЛАДА ГРЕЦІЇ, яка є членом НАТО та ЄС?!Чому не реагує ЮНЕСКО, яка зобов‘язана охороняти всесвітню історико-культурну та природну спадщину?Але очевидно те, що нині весь світ став свідком, коли острів АХІЛЛА-БІЛИЙ-ЗМІЇНИЙ із місця слави античної ГРЕЦІЇ перетворився на місце героїзму воїнів новітньої УКРАЇНИ!

18 липня

Інші дати
Міжнародний день Нельсона Мандели
Цей День - день його народження в далекому 1918-му році. Він прожив 95 років, 67 з яких присвятив справі миру і гуманізму. 
Розгорнути
Народився Юрій Іллєнко
(1936, м.Черкаси – 2010), український кінорежисер («Криниця для спраглих», «Вечір напередодні Івана Купала», «Білий птах з чорною ознакою»), кінооператор («Тіні забутих предків»), сценарист («Мріяти і жити», «Лісова пісня»).  
«Якщо є бажання, є безмежна любов до своєї Батьківщини і власної Нації, є сила волі щось чинити корисного для Матері-вітчизни, то і одна людина, зціпивши зуби, буде перти плуга на ниві національного відродження, відродження національної самосвідомості". (Павло Загребельний)
Розгорнути