chrome firefox opera safari iexplorer

За законом і світоглядом воєнного часу

22 лютого 2022 о 14:05

22 лютого 2022 року в Україні завершилася доба АТО і ООС.Не буду говорити про помилки різних влад у минулому;буду пропонувати як діяти нині.Отож, настав час залишити у минулому риторику ПАЦИФІЗМУ, ТОЛЕРАНТНОСТІ і ПОФІГІЗМУ, бо ВОНИ ТАМ, точніше ТУТ, ВЖЕ є ОФІЦІЙНО.З огляду на це МИ мусимо ВСІ, влада, опозиція і громадяни, починати НОВЕ ЖИТТЯ, ЖИТТЯ за ЗАКОНАМИ і СВІТОГЛЯДОМ ВОЄННОГО ЧАСУ!Очевидні рішення:- вихід із Мінських угод;-скасування дипломатичних відносин з РФ;-введення візового режиму з РФ;- введення надзвичайного стану, щонайменше, на підконтрольній території Донецької та Луганської областей;- забезпечення належної фінансової підтримки Збройних Сил України та системи територіальної оборони за рахунок скорочення видатків на фінансування владних структур, партій, рекламних та шоу-заходів тощоНе менш важливі рішення:- мораторій на партійно-політичне протиборство та політико-правові судові справи;- позбавлення депутатських мандатів та посад ВСІХ чиновників, які перебувають за кордоном або відмовляється виконувати ПРИСЯГУ, яка передбачає обов‘язковість захисту СУВЕРЕНІТЕТУ та НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ;- заборона подвійним громадянам мати статус депутатів всіх рівнів рад та обіймати будь-які державні посади в Державі;- заборона діяльності політичних партій та громадських організацій, які офіційно підтримують політику Путінської Росії;- перегляд інформаційної політики, особливо телеканалів, із розважального напряму на пізнавальний, а в разі пропагування ними «Російського світу» — закриття.Переконаний, що без МОРАТОРІЮ на МІЖПАРТІЙНУ, цинічну і маразматичну, війну за бюджетні гроші і владу (доведено і сьогоднішніми виступами партійних вождів у ВР), ми ПУТІНА-ГІТЛЕРА не переможемо!ПЕРЕМОЖЕМО лише РЕАЛЬНИМИ ДІЯМИ за умови ЄДНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!Бо це — НАША ЗЕМЛЯ і НАС ніхто, окрім нас самих, НЕ ЗАХИСТИТЬ!

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі