chrome firefox opera safari iexplorer

За законом і світоглядом воєнного часу

22 лютого 2022 о 14:05

22 лютого 2022 року в Україні завершилася доба АТО і ООС.Не буду говорити про помилки різних влад у минулому;буду пропонувати як діяти нині.Отож, настав час залишити у минулому риторику ПАЦИФІЗМУ, ТОЛЕРАНТНОСТІ і ПОФІГІЗМУ, бо ВОНИ ТАМ, точніше ТУТ, ВЖЕ є ОФІЦІЙНО.З огляду на це МИ мусимо ВСІ, влада, опозиція і громадяни, починати НОВЕ ЖИТТЯ, ЖИТТЯ за ЗАКОНАМИ і СВІТОГЛЯДОМ ВОЄННОГО ЧАСУ!Очевидні рішення:- вихід із Мінських угод;-скасування дипломатичних відносин з РФ;-введення візового режиму з РФ;- введення надзвичайного стану, щонайменше, на підконтрольній території Донецької та Луганської областей;- забезпечення належної фінансової підтримки Збройних Сил України та системи територіальної оборони за рахунок скорочення видатків на фінансування владних структур, партій, рекламних та шоу-заходів тощоНе менш важливі рішення:- мораторій на партійно-політичне протиборство та політико-правові судові справи;- позбавлення депутатських мандатів та посад ВСІХ чиновників, які перебувають за кордоном або відмовляється виконувати ПРИСЯГУ, яка передбачає обов‘язковість захисту СУВЕРЕНІТЕТУ та НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ;- заборона подвійним громадянам мати статус депутатів всіх рівнів рад та обіймати будь-які державні посади в Державі;- заборона діяльності політичних партій та громадських організацій, які офіційно підтримують політику Путінської Росії;- перегляд інформаційної політики, особливо телеканалів, із розважального напряму на пізнавальний, а в разі пропагування ними «Російського світу» — закриття.Переконаний, що без МОРАТОРІЮ на МІЖПАРТІЙНУ, цинічну і маразматичну, війну за бюджетні гроші і владу (доведено і сьогоднішніми виступами партійних вождів у ВР), ми ПУТІНА-ГІТЛЕРА не переможемо!ПЕРЕМОЖЕМО лише РЕАЛЬНИМИ ДІЯМИ за умови ЄДНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!Бо це — НАША ЗЕМЛЯ і НАС ніхто, окрім нас самих, НЕ ЗАХИСТИТЬ!

17 червня

Інші дати
Віктор Некрасов
1911 –  український письменник. У 1960–70-ті рр. виступав на захист української культури, проти антисемітизму і переслідувань дисидентів Росії та України, підписав відомий лист 139 діячів науки і мистецтв України до керівництва СРСР з приводу арештів і політичних переслідувань інакодумців. 
Розгорнути
Народився Валентин Бичко
(1912, м.Харків  - 1994) - український поет, перекладач. Автор багатьох книг для дітей, а також  лібрето опер «Перекоп» і «Гайдамаки».
Є книг багато – радісних, печальних. Товстих, тонких, барвистих, наче жар. Але одна – книжкам усім начальник, І звуть її по-простому – Буквар. Із нього слів не вируба сокира, Це маленятам кращий в світі дар, І мова в нім – легка, співуча, щира, Дитячі душі гріє він – Буквар. (Валентин Бичко)
Розгорнути
Народився Володимир Ладижець
(1924, с. Харківці Хмельницької обл. - 1991) - український письменник, журналіст, видавець. Автор повістей, оповідань, романів, публіцистики, збірок віршів для дітей "Ластівки з Карпат", "Орлиний дім" та ін.
Розгорнути