chrome firefox opera safari iexplorer

Благодійний футбольний турнір в НУБІП на підтримку родин УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ війни

05 травня 2022 о 21:39

З ініціативи студентської організації НУБІП та «Рідної країни» організували благодійний футбольний турнір за участі військових, волонтерів, студентів та викладачів Університету. Зібрані кошти передано родині ГЕРОЯ війни, який мужньо боронив нашу українську землю. Подарунки для команд і кращих гравців турніру вручили від Фонду «Рідна країна» та мережі магазинів ATLETICS.НУБІП і ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ — РАЗОМ!

П.С. Щира подяка: Сергій Кваша, Марина Когут, Ігор Чернов, Людмила Книш за організацію та підтримку

25 червня

Інші дати
Іван Крип’якевич
1886 –  історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор Інституту суспільних наук АН України.
Розгорнути
Народився Віталій Русанівський
(1931, м. Харків - 2077) - український науковець, філолог, мовознавець-україніст і славіст, викладач.  Автор близько 350 праць із проблем сучасної української мови і історії, українського, слов'янського і загального мовознавства, історичної граматики, стилістики.
Розгорнути
Народився Євген Попович
(1930, с. Межиріч Черкаської обл. - 2007) - український перекладач. Переклав твори Г. Беля, Е. М. Ремарка, Г. Е. Лессінга, Т. Манна, Е. Т. А. Гофмана, В. Гете, Г. Гейне та ін. австрійських, німецьких і швейцарських письменників; переклав  з німецької "Щоденники" О. Кобилянської.
Розгорнути
Народився Іван Крип'якевич
(1886, м.Львів – 1967), український  історик. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та діяльність Богдана Хмельницького, підручників з історії України. Інститут українознавства НАН України носить ім'я І.П.Крип'якевича.
Розгорнути

Новини Дивитися всі