chrome firefox opera safari iexplorer

12-й тур української Прем'єр-ліги через вибори перенесли на грудень

08 жовтня 2015 о 17:28

Керівництво української Прем'єр-ліги прийняло рішення перенести 12-й тур чемпіонату з жовтня на грудень. Тепер базова дата для проведення туру — 5 грудня.

Таке рішення було прийнято через місцеві вибори в Україні, пише DT.UA.

8 жовтня в Прем'єр-Лігу надійшов лист ФФУ про клопотання МВС України визначити дати проведення відповідних футбольних матчів в будь-які інші дні, крім періоду з 23 по 26 жовтня 2015 року, у зв'язку з залученням всього особового складу органів внутрішніх справ для забезпечення правопорядку під час виборчого процесу.

Зазначимо, що центральним матчем в рамках 12-го туру стане протистояння «Зорі» та «Шахтаря». «Динамо» вдома прийматиме «Металіст», а «Дніпро» на виїзді зіграє з «Олімпіком».

Найближчий тур УПЛ, одинадцятий за рахунком, пройде з 16 по 18 жовтня. В рамках цього туру відбудеться матч лідерів чемпіонату — «Динамо» прийматиме «Шахтар».

18 квітня

Інші дати
Народився Микола Сумцов
(1854, м. Петербург, Росія - 1922) - український фольклорист, етнограф, літературознавець та громадський діяч. Один з фундаторів Харківської громадської книгозбірні (1886).
Розгорнути
Народилася Уляна Кравченко (Юлія Шнайдер)
(1860, м. Миколаїв Львівська область – 1947) - українська письменниця, активістка українського жіночого руху. Автор повісті «Хризантеми» та багатьох збірок віршів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Липинський
(1882, с.Затурці Волинська область – 1931) - український політичний діяч польського походження, історик, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму.
«Державу Українську може здійснити наша любов до неї, а не ненависть до її ворогів» (В’ячеслав Липинський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі