chrome firefox opera safari iexplorer

Гідропарк перетворився на величезний смітник посеред Києва. Фото

01 липня 2016 о 11:09

Головний київський «курорт» — Гідропарк — перетворився на величезний смітник посеред Києва, повідомив активіст Олександр Соколенко, опублікувавши у соцмережах фото заваленого брудом і відходами острова.

«Фоторепортаж про те, на що «зусиллями» міської влади перетворився Гідропарк, з якого просто не вивозять сміття. Та й скидати киянам його фізично нікуди — контейнери для збирання відходів у зоні, де щодня відпочивають десятки тисяч осіб, просто відсутні», -пише киянин.

Ситуацію погіршує ще й те, що зона відпочинку елементарно не облаштована туалетами.

«Якщо біля станції метро чи Молодіжного пляжу ще можна знайти неймовірно смердючий, але все ж туалет а-ля „вигрібна яма“, то на території пляжу Довбичка туалет відсутній як такий, і тисячі відпочивальників справляють малу та велику нужду просто у найближчих кущах... То може варто спочатку навести лад у центрі рідного міста, а вже потім возити сміття зі Львова?», — обурюється активіст.

01

02

03

04

05

06

* Фото Олександра Соколенка, 29.06.2016 р.

Розділи: Довкілля

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути

Новини Дивитися всі