chrome firefox opera safari iexplorer

Євпаторія кличе на всекримський турпарад

20 квітня 2012 о 11:47

Всекримський парад туризму пройде 26 травня в Євпаторії. Він присвячений 225-річчю туризму в Криму. Регіони автономії під час заходу представлять курортний і туристичний потенціал, повідомила прес-служба мерії.

На думку віце-мера Сергія Стрельбіцкого, парад необхідно почати з Театральної площі. Потім колони пройдуть центральними вулицями міста — Дувановській, Фрунзе і набережній Горького до місця проведення виставки туристичних маршрутів і екскурсійних програм «Нове обличчя древнього курорту» — дельфінарію.

Запрошення на виставку отримає українська співачка Злата Огневич, яка цього року стала обличчям рекламної кампанії кримських курортів.

13 червня

Інші дати
13 червня відзначають:
  • День визволення Маріуполя від російських окупантів.
  • Міжнародний день поширення інформації про альбінізм.
Розгорнути
Володимир Правик
1962 –  герой-пожежник, ліквідатор аварії на ЧАЕС. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Марія Грінченко
1863 – Марія Грінченко (М. Загірня, М. Чайченко) – письменниця, перекладачка, дружина і помічниця Б. Грінченка. Авторка віршів, оповідань, повісті «В шахтах», спогадів про І. Нечуя-Левицького, В. Самійленка.
Розгорнути
Народився Василь Моруга
(1947, с. Сонцеве Донецької обл. - 1989) - український письменник, перекладач, журналіст. Автор поетичних збірок, документальної повісті "розкажи мені, поле", казок для малят. Тривалий час був головним редактором дитячого журналу "Барвінок".
Розгорнути
Народився Марко Черемшина (Семанюк Іван Юрійович)
(1874, с.Кобаки, Івано-Франківська область – 1927), український письменник і громадський діяч, адвокат, доктор права. Автор збірок «Карби», «Верховина» та ін.
 
«Етнографічних матеріалів я не збирав, бо сам був тим матеріалом, пересякнувши наскрізь народними піснями та казками із самого малку. Я виріс серед співанок, та казок, та сопілок, вдихав їх в себе і віддихав ними». (Марко Черемшина)
Розгорнути