chrome firefox opera safari iexplorer

За псування поштових скриньок хуліганам світять штрафи до 9 тисяч

02 серпня 2012 о 10:49

У Верховній Раді зареєстрований законопроект про введення відповідальності за псування поштових скриньок. Як пише КоммерсантЪ-Україна, хуліганам загрожують адмінштрафи у розмірі до 8,5 тис. грн.

Законопроект розробили вісім народних депутатів Партії регіонів.

Як пише газета, за це порушення пропонується накладати штраф у розмірі від 100 до 300 неоподаткованих податком мінімумів (від 1700 до 5100 грн). За повторне правопорушення, вчинене протягом року, загрожує штраф від 300 до 500 неоподаткованих податком мінімумів (від 5100 до 8500 грн).

Один з авторів документа депутат Валерій Бондик заявив, що розглядати заяви і накладати стягнення будуть адміністративні комісії у міськвиконкомах. «Ми хочемо гарантувати громадянину України право на поштову комунікацію, на її таємницю», – підкреслив Бондик.

Ъ зазначає, що чинне законодавство не передбачає ніякої відповідальності за псування поштових скриньок. За даними Укрпошти, з 8,3 млн абонентських скриньок, встановлених у багатоквартирних будинках, 2,3 млн необхідно терміново відремонтувати, 1,5 млн – повністю замінити. Крім того, потрібно додатково встановити 800 тис. абонентських скриньок. «За нашими розрахунками, для приведення усіх абонентських поштових скриньок до ладу необхідно не менше 280 млн грн», – цитує газета гендиректора Укрпошти Оксану Плотнікову.

1 квітня

Інші дати
Василь Тарновський (молодший)
1837 – громадський і культурний діяч, меценат. Допомагав Т. Шевченку, «Київській Старовині», Київському історичному музею. Створив унікальну збірку шевченкіани, велику колекцію козацько-гетьманської музейної й архівної старовини. Фундатор Музею українських старожитностей, який він подарував Чернігівському земству (нині Чернігівський державний історичний музей).
Розгорнути
Народився Микола Гоголь
(1809, с. Великі Сорочинці Полтавська область - 1852) - український та російський письменник, драматург, поет, історик, фольклорист.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи! Всмотритесь в нее. С середины неба глядит месяц. Необъятный небесный свод раздался, раздвинулся еще необъятнее. Горит и дышит он. Земля вся в серебряном свете; и чудный воздух и прохладно-душен, и полон неги, и движет океан благоуханий. Божественная ночь! Очаровательная ночь!» (Микола Гоголь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі